Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Be vettem a Postinor-2 esemeny...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Be vettem a Postinor-2 esemeny utanni tablettat. De meg semmi sem tortent. Mit tegyek? Vajon terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Kedden 26-.an be vettem a tablettat ra 12 orara a masikat.Azt mondtak ra 5 napra meg jon a mensim 28.an kellet volna rendes idoben beteg legyek de meg semmi.Vajon a tabletta miatt kesik?Es ha igen mennyit fog meg kesni?Valaki nyugtasson meg
2010. okt. 30. 18:52
 1/3 A kérdező kommentje:
Fel is vagyok fazva lehet ettol is hogy meg nem jott meg? Minden elo jel arra utal hogy jonnie kell de meg semmi.. Miutan be vettem nem volt sem hanyingerem sem semmi csak azota faj a hasam...mit tehetek ?
2010. okt. 30. 19:11
 2/3 Pofazoli válasza:
Háát az esemény utáni tabletták nem a leghatásosabbak. Kettős holland módszert javaslom, az elég biztonságos csak költséges.
2010. okt. 31. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Pofazoli válasza:
Utána néztem kicsit, és lehetséges hogy késik tőle a menstruáció, és egyéb mellékhatások is jelen lehetnek az esemény utáni tablettától.
2010. okt. 31. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!