Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A tabletta abbahagyása után...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A tabletta abbahagyása után mennyivel jelentkezik kb a következő mensi?

Figyelt kérdés
Mi a tapasztalat? Nekem már 25 napja késik... Ma voltam orvosnál, ő mondta, hogy ez a szitu...
2008. jan. 9. 18:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
attól függ mennyi ideig szedted!van h 28 nap de van h másfél hónap v több!
2008. jan. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Én két évig szedtem,és az első mensim percre pontosan megjött.A második hónapban pedig babás lettem.
2008. jan. 9. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
85%
már évekóta szedtem, mikor abba hagytam, mert nem volt kapcsolatom. 3 hónapig még hatott a gyógyszer addig normálisan megjött, aztán egy évig semmi. voltam dokinál hormonális probléma kaptam hormon gyógyszert attol egyszer megvolt aztán megint semmi. Egy év után kb meg megjött normálisan.
2008. jan. 10. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
100%

Én aug. 22-én hagytam abba, 2 hónap után is csak hormon gyógyikkal jött meg. Akkor 2ciklus rendben volt, most a 3. 12napot késett, pedig már nagyon várom, hogy beálljon:) Hozzáteszem, amit gyógyszerrel kell előidézni, az szerintem nem igazi mensi. Nekem semmi tünetem nem volt, pedig 15-18 éves koromban vénás injekcióval szenvedtem végig. Ez az utolsó már kezd keményedni:(


Igaza van sajna a dokinak, tényleg ez a szitu.

2008. jan. 11. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!