Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha Duomox gyógyszert 2 napig...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha Duomox gyógyszert 2 napig szedtem és aztán abbahagytam mennyire csökkenti a fogamzásgátló hatását? Meddig kell más módszerrel védekezni? Cypromix a fogamzásgátlóm neve.

Figyelt kérdés
2010. nov. 5. 11:23
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Miért két napig szedted? Antibiotikumot végig kell szedni, különben lószart sem ér. Ezt nem mondta el az orvos? Nem lehet kibírni szex nélkül,míg meg nem gyógyulsz?
2010. nov. 5. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Duomox nem csökkenti. Én is azt szedtem.

Miért hagytad abba? Igaza van az előzőnek, szart se ér így, de ami rosszabb, ha legközelebb is írnak, akkor meg egyáltalán nem fog hatni.

2010. nov. 5. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!