Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Spirál vagy fogamzásgátló...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Spirál vagy fogamzásgátló tabletta?

Figyelt kérdés
Melyiket válasszam? Tapasztalatokat és véleményeket várok
2010. nov. 7. 19:04
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Az "ly"-t válaszd.
2010. nov. 7. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
A spirálról nem tudok véleményt írni, de az bíztos, hogy soha többé egy szem fogigátlót nem vennék be, mert teljesen összezavarta a hormonjaimat. És most a baba sem jön.
2010. nov. 7. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
46%
HAHAHA XD LOL ott a pont
2010. nov. 7. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Sosem rakatnek fol spiralt. Anyukam, mint sok mas no, terhes lett mellette. Na meg noveli a mehen kivuli terhesseg eselyet. Ha meg teherbe esel mellette ,jo kis esely van arra, hogy mehetsz abortuszra mert beleno a zigotaba/magzatba. Olyat is hallottam ,hogy megszult a no, utana megszulte a spiralt. Jo erzes lehetett...
2010. nov. 7. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:

Spirált nem használtam,de sokan nem javasolják...

A fogamzásgátlót,kb. egy hete hagytam abba,nem éreztem jól magam tőle,most meg kíváncsi vagyok,hogy milyen fekete leves jön utána!

Hallottam erről az Implanonról meg a Nuvaringról.

Nézd meg ezeket,bár egyiket sem használtam..inkább maradok az óvszernél.

2010. nov. 7. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Én 1 éve szedek fogamzásgátlót, meg vagy elégedve vele. Spirált csak azoknak raknak fel, akik szültek, de tényleg sok rosszat hallani róla. Anyukám is terhes lett mellette, igaz az nem mostanában volt, de szerintem hanyagold ezt a fajta fogamzásgátlást.
2010. nov. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
64%

"Az 1 éve szedek fogamzásgátlósnak":

Eleinte én is megvoltam vele elégedve.

Nagyon durva mellékhatásaim nem is voltak...de ami utána jön....olvass csak utána!!!A nőgyógyászok szinte semmit sem mondanak ám el!!!Csoda,hogy még nem tiltották be...szerintem...

2010. nov. 7. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

SPIRÁLT CSAK OLYAN NŐKNEK RAKNAK FEL, AKIK MÁR SZÜLTEK.

Ez az apróság elkerülte a figyelmeteket.

2010. nov. 7. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

Tudom, hogy Magyarorszagrol van szo, DE Angliaban peldaul tiniknek is, nem szult lanyoknak, noknek is siman felraknak spiralt!!


Szerintem mondjuk szult noknek sem lenne ajanlatos, ha csak nem banjak az abortuszt mert a spiral belefurodott a magzatba, meg hasonlok.

2010. nov. 8. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
47%
20.51-esnek igaza van. A nogyogyasznak nem erdeke reklamozni a sok mellekhatast. Nekem rendes gyogyszerszedes mellett volt peteeresem egyszer!!!!! A doki is azt hitte terhes lettem, es be is vallotta hogy nem ritka hogy rendes szedes mellett is esnek teherbe nok. Na meg a legtobb doki meg vervetelt se csinaltat mielott elkezdi szedetni a lanyokkal a gyogyszert. Nekem anno a tini ambulancian soha nem vettek vert, csak ram tukmaltak a bogyot. Pedig nem is szedhettem volna mert nagyim agyemboliaban halt meg, ugyanigy apai agon unokatesomnak terhesen trombozisa volt, es apai agon mindket lany unokatesomnak, es mindharom nagynenemnek visszerproblemajuk volt. Egyik nagynenemnek ugy tudom trombozisa is volt par eve. Ennyit errol.
2010. nov. 8. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!