Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátlótól tényleg...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátlótól tényleg hízok/nő a mellem/beáll a menstruációm?

Figyelt kérdés
ezek igazak? előre is köszönöm
2010. nov. 9. 21:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
87%
én nemhíztam tőle, mellem se nőtt, viszont igen beállitja a menstruációt ha aztvesszük, mert ugye 1 levélen vagy 21 tabi, aztán 7 nap szünet, és a 7napos szünetben jön meg valamelyik nap a mensi.
2010. nov. 9. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
66%
nem híztam tőle, nem nőtt a mellem és igen, napra pontos lett a menstruációm.
2010. nov. 9. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm :D:D
2010. nov. 9. 21:43
 4/11 anonim ***** válasza:
83%
Nem híztam, a mellem nőtt és pontosan jött a mensi.
2010. nov. 9. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
83%
Nekem is csak a menstruációm állt be tőle, plusz szép lett az arcbőröm is ;)
2010. nov. 9. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Csak hogy pontosítsak, az nem menstruáció olyankor, hanem megvonásos vérzés, egy mesterségesen előidézett vérzés.

21 napig szeded a tabit, aztán abbahagyod 7 napig, és erre a szervezet vérzéssel reagál. Csak azért mondom el, hogy nehogy valaki azt higgye hogy ez milyen egészséges dolog.

De a többi igaz, bár nem mindenki hízik vagy nő a melle.

2010. nov. 9. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
50%
nem,igen,igen
2010. nov. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Hogy hízol vagy nő a melled,ez alkati kérdés is.Van,akinek igen van akinek nem.Ezt ránézésre nem lehet tudni csak,ha már szeded.A menstruáció nem áll be,ilyenkor megvonásos vérzés van,ami jó,hogy pontos,hisz azért jelentkezik,mert a 7 napos szünetben nem szeded a tablettákat.Ha szeded,akkor még az sincs.
2010. nov. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
50%

A menstruációját mindenkinek beállítja napra(van akinek napszakra, órára) pontosan.

Hízni nem hormonálisan hizlal, hanem az étvágyat, éhségérzetet növeli, tehát csak akkor fogsz hízni, ha zabálsz mellé.

A melled nőhet, az enyém nőtt.

2010. nov. 10. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
nagyon köszönöm a válaszokat =)
2010. nov. 11. 20:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!