Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha az orvos megnézte a méhemet...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha az orvos megnézte a méhemet (is) ultrahanggal (hogy nincs-e begyulladva), akkor ugye látta volna ha terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Arra kerestük az okot, hogy miért fáj sokszor az alhasam, és hallottam, hogy ez a terhesség egyik tünete is lehet.
2010. nov. 12. 18:19
 1/7 anonim válasza:
Szia!én múlthéten voltam hasi uh-on,nekem is sőrűn szúr a hasam alja!a kérdésedre:igen látta vna!
2010. nov. 12. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Ugye jól tudom, hogy egy kéthetes magzat már látszana? Mert nagyon megijedtem, hogy valahogy pár órás gyógyszercsúszás miatt gond lehet. Az ultrahangon nem talált gyulladást, és a kenetem is jó volt.. De eddig mindig megjött a menzeszem időben, úgyh akkor nem értem miért fáj a hasam.
2010. nov. 12. 19:05
 3/7 anonim ***** válasza:

Két hetes terhewsség nincs,mivel az utolsó menstruácótól számolunk mindig.Ultrahangon pedig ennyire korai terhesség még nem látszik,maximum "felhigulás" és csak pár hét múlva merik az orvosok is biztosan kijelenteni,hogy lesz-e baba.Most még csak vérből vagy vizeletől lehet kimutatni a terhességet,ha van.

Csinálj tesztet és okosabb leszel.

2010. nov. 12. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi, de annyiban hülyeség amit írtál, hogy ha nekem minden hónapban megjön, de később kiderül, hogy közben terhes voltam, akkor nem 4 hetes terhes leszek, hanem mondjuk 12..
2010. nov. 12. 21:31
 5/7 anonim ***** válasza:

Nem úgy értettem!A terhességet az utolsó menstruáció első napjától számolják,mivel senki nem tudja pontosan,hogy mikor történt a megtermékenyítés még akkor sem,ha pontosan tudod mikor feküdtél le a pasiddal,mert a megtermékenyítés utána van valamikor pár nappal.Viszonyítani pedig valamihez kell,ezért szoktak az utolsó mensi első napjához.

Így most már érted,hogy miért nincs két hetes terhesség?

2010. nov. 12. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
a 12 hetes magzatot pedig ultrahangon fogja már megállapítani a doki,ha addig nem veszed észre,próbálja majd megsaccolni a korát,nyilván pontosan nem lehet.De ez annyira kirívó példa,mivel a terhessségek többségében el szokott maradni a menstruáció,ha megtörtént a beágyazódás.
2010. nov. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Így már világos, köszönöm szépen!
2010. nov. 12. 22:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!