Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi alapján írja fel a nőgyógyá...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi alapján írja fel a nőgyógyász a fogamzásgátlót?

Figyelt kérdés
2008. jan. 11. 16:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
hat, lehet, hogy en vagyok az egyeduli, de nekem semmi vizsgalatot nem csinalt, csak kerdezett egy millio kerdest es aztan kiirta egy honapra, mondta, hogy ha valami mellekhatast tapasztalok, menjek es masikat ir, de semmi nem lett belole.
2008. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
88%
Ha a nőgyógyász igazán lelkiismeretes akkor az alapos kikérdezés mellett(családban előforduló betegségek, egyéb gyógyszerek szedése stb.) kér vérvizsgálatot is. Mert ebből kiderül hogy nincs-e valamilyen fogamzásgátló szedését kizáró betegséged, pl. trombózisra való hajlam. Emellett nem árt hormonvizsgálatot is végeztetni, hogy tudja az orvos melyik tabletta a legmegfelelőbb neked.
2008. jan. 11. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
100%
Én mondtam, hogy lindynette20-at szeretnék felíratni, mert a barátnőm is ezt szedi, és felírta vizsgálatok nélkül.
2008. jan. 11. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Tőlem meg csak annyit kérdezett, hogy olcsóbbat vagy drágábbat írjon fel!
2008. jan. 11. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 tade ***** válasza:
100%
Szerintem az a nogyogyasz aki vizsgalat nelkul irja fel a tablettat az felelotlen... Mar 6 eve szedek fogamzasgatlot...Engem megvizsgalt elotte, vert vettek, kivizsgaltak a majfunkciomat (a tabletta ugyanis ha a nem megfelelot irja ki majkarosodast okozhat!!!!) es csak ezutan irta fel a nekem megfelelot....sot minden felevben jarok vervizsgalat, majfunkcio, es rendes vizsgalat, rakszures....a tabletta nem jatek...ha nem a megfelelot irja ki sok bajt okozhat...de egyene valogatja....en azert a helyedben mielott kiirja a tabit alapos vizsgaltot kernek....
2008. jan. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
100%
hm..nekem semmit nem csinált..kérdezte hogy nemi élet lesz?mondtam igen..és kiirta a marvelon tablettát.
2008. márc. 27. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!