Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most járok a tabim 2. hónapjáb...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most járok a tabim 2. hónapjába. Második levelet most kezdtem pénteken. Tegnap lefeküdtünk barátommal és el is ment bennem. De így nem lehetek terhes nem? Mert hát ez már a 2. hónap. Vélemények?

Figyelt kérdés
2010. nov. 14. 14:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Erre miért akkor gondolsz, mikor már megtörtént a dolog?

az ilyet sosem fogom megérteni...

egyébként nem lehetsz terhes, ha normálisan szeded a fogamzásgátlót. az első levél "elfogyasztása" utána már elmehet benned a barátod.

de most komolyan. tájékozódjál már, mielőtt neki állsz a szexuális életednek.

2010. nov. 14. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
ha rendesen minden nap beszedted, nem lehetsz terhes.
2010. nov. 14. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Rendesen tájékozódok képzeld el. De mivel a családommal nem jó a kapcsolatom másra nem tudok számítani. Ezért tájékozódok itt. De tudtommal ezért van az oldal. Szóval nem értem minek kell bírálni ilyen miatt másokat, amikor fogalmad sincs h milyen a háttere.
2010. nov. 14. 14:52
 4/5 A kérdező kommentje:
2. válaszolónak meg köszönöm a normális választ:)
2010. nov. 14. 14:52
 5/5 Noa91 ***** válasza:
Ez szerintem gyógyszerfüggő. Pl az én gyógyszerem (Jangee 0,2mg/3mg) betegtájékoztatójában az van írva,hogy ha a menstruáció első napján kezdem el szedni akkor azonnal védve vagyok. De hát ezt gyógyszere válogatja,mert hallottam olyanról amivel 1 hónapig várni kell. .hónapban nem lehet gond sztem.
2010. nov. 15. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!