Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Már régóta szurkál az alhasam,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Már régóta szurkál az alhasam, mitől lehet ez? Voltam dokinál nem talált semmit kaptam akkor Candibene hüvelytabit hátha valami fetőzés, nem mullot el, megint elmentem.

Figyelt kérdés
Ujra csak ugyan azt irta fel,most már idegesítő érzéssé vált. Mintha puffadnék,szurkál...persze félek a terhességtől ezért folyton azt gondolom,h terhes lehetek azért szurkál...remélem tud nekem vki segíteni aki hasonló cipőben járt már..( fog. gátlót szedek, Milligeszt)
2009. jan. 11. 14:23
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem lehet a fog.gátlótól is. Menj el egy másik nődokihoz vagy a háziorvosodhoz.
2009. jan. 11. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Én is szedek fogamzásgátlót(Mercilon).Nekem is vannak alhasi fájdalmaim és még sok mellékhatás.Néha úgy beleszúr hirtelen,hogy nem tudok menni tovább.a dokim nekem sem akar váltani,hogy nem a tabi okozza ezt.Mindig amikor elmegyek ilyen hüvelytablettákat ír fel.Amitől egy-egy hónapig elmúlnak a panaszaim,de utána kezdődnek előről.és nekem a tabletta szedése előtt semmi problémám nem volt semmivel. Mivel már egy éve szórakozik velem agy hogy nem a gyógyszer hatása,így elmentem egy másik orvoshoz,meg a neten is kérten tanácsot másik oldalon orvostól és ők azt tanácsolták,hogy tartsak szünetet,mert nem okozhatja ezt a tabletta,de viszont előidézheti, ha meg van a hajlam.Most én is szünetet fogok tartani,közben parázok,hogy minden rendben legyen vagyis remélem meg fog jönni rendesen a tabletta abbahagyása után is,és vagy fél év múlva elkezdek szedni valami mást.Szerintem te is keress fel mást is,mert azért nem akarnak váltani ezek a fránya dokik,mert jutalékot kapnak a gyógyszerekből.

2009. jan. 16. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!