Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Egy hónapja szedek fogamzásgát...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy hónapja szedek fogamzásgátlót, eddig alkalmaztunk kiegészítő védekezést biztos ami biztos alapon!Hogyan győzzem le a félelmem?

Figyelt kérdés
Egy hónap alatt már biztos a védetség! Mindezt tudom de mégis félek egy kcsit és tudom hogy nem fogok tudni szex közben kikapcsolni mert arra fogok gondolni mi lesz ha....! Idő kérdése és megszokom vagy van valami más ötletetek?
2009. jan. 11. 14:56
 1/5 anonim válasza:
citromos tea
2009. jan. 11. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Én már 1 hét szedés után gumi nélkül szeretkeztem és semmi baj nem volt. A tájékoztatón az volt, hogy már a szedés első napján lehet. De ez olyan hihetetlen volt, hogy inkább vártam egy kicsit. Ne aggódj, nem lesz gond.

Petranova

2009. jan. 11. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Idő-idő-idő. De tényleg. Én már jó ideje szedek tabit, több mint fél éve, de az elején én se nagyon bíztam benne, ezért aztán a biztonság kedvéért, szinte minden levél végén volt teszt is...:/ Tök hülyeség tudom, de nah, így legalább megnyugtattam magam.

Meg ami nekem még sokat segített: elolvasgattam a tájékoztató füzetecskét, hogy milyen módon hat a tabi. Mármint hogy mennyi dolog működését megváltoztatja, plusz beszéltem párommal is, hogy ha neadj' mégis összehoznánk egy babát, akkor hogyan is legyen az a hogyantovább...

Szóval csak az tudom neked tanácsolni hogy türelem, türelem...és szedd rendesen, odafigyelve, akkor nem lehet semmi baj...

2009. jan. 11. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat! A tabit szedem rendszeresen csak első héten kellett csúsztatnom egy kicsit mert csak éjszaka tudtam bevenni az első szemet és előre akartam hozni délutánra a szedés időpontját! Ez kb egy hét volt mikor minden nap kicsit hamarabb vettem be! Itt tanácsolták hogy így csináljam, elvileg nem gond!

Szerintetek ez okozhat gondot?

2009. jan. 11. 15:17
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem fog gondot okozni, hogy mindig kicsit hamarabb vetted be. Csináljátok gumi nélkül,és ha nem leszel terhes az első hónapban (ami 100%),akkor a másodiktól már bízni fogsz benne.
2009. jan. 11. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!