Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vajon a nőgyógyászok szerint...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vajon a nőgyógyászok szerint nem alkalmas kiegészítő védekezés a pharmatex?

Figyelt kérdés

Írtam egy internetes nőgyógyásznak a pharmatexel kapcsolatban, ez a választ kaptam:


kérdésem: isztelt Doktorúr!


18 éves lány vagyok, fél éve élek nemi életet. Nem szedek fog. gátló tablettát, eddig óvszerrel védekeztünk. Viszont ebben nem bízok meg 100%-ban, ezért kiegészítő védekezésképp Pharmatex hüvelytablettát hüvelytablettát szeretnék.

A kérdésem az lenne, hogy ez a \\"kettős\\" védekezés mennyire biztonságos? És lehet a Pharmatexet minden együttlétnél alkalmazni, nem károsodik tőle a hüvelyem?



a dr. válasza: Ez a védekezés nem megbízható, viszont lesz egy folyása, amivel folyton orvoshoz járhat.

Miért ragaszkodik a retro módszerekhez?

Ma már tablettát szednek a nők!

Bővebb felvilágosításért olvassa el honlapomon



ebből az jön le, hogy igen nagy hasznot húz le a fog.gátlókból..


2009. jan. 11. 17:15
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
lehet hogy igaza van és ha tartós kapcsolatban élsz a tabi hosszú távra kifizetődőbb dolog :)
2009. jan. 11. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:
Igen, az lehet, csak én nem akarok - most még - tablettát szedni :). Kicsit tablettaellenes vagyok, de lehet, hogy később majd váltok. Csak furának tartom a választ.
2009. jan. 11. 17:54
 3/20 anonim ***** válasza:
Hát, nekem is bűzlik a válasza, kérdezz meg egy másik nődokit is, és/vagy írd meg neki, hogy nem szedhetsz hormonális szereket, mert valamiért...
2009. jan. 11. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:

Nameg ha a pharmatex-gumi kombó nem megbízható, akkor nem tudom mi az... :D

Igazából nevetséges, hogy azt írja, h nem megbízható, ha feltételezzük, hogy 99% ot nyújt a gumi, meg ez is, akkor az 198%-os védettség...

2009. jan. 11. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 A kérdező kommentje:

meg mi az hogy lesz folyása? sehol nem találok ezzel kapcsolatban semmi infót, még senkitől sem hallottam :S .

Elsősorban azért írtam a dokinak, mert a sok feltett kérdésre olyan lekezelő módon válaszolt, sőt sokszor én is többet tudtam volna mondani róla, és a legtöbb ilyen "terhes vagyok?" c. kérdésre a fogamzásgátló tablettát javasolta...

2009. jan. 11. 18:03
 6/20 anonim ***** válasza:

Lesz folyásod tőle, hisz ami bement,annak ki is kell jönnie valahol,és vissza fog csurogni. Azt, hogy ezzel miért kell folyton orvoshoz menni, azt nem tudom...

De miért vagy tabletta ellenes?

2009. jan. 11. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Igen azt értem hogy kifolyik belőlem, nincs azzal semmi probléma nálunk, csak azt nem érettem, hogy mi az hogy orvoshoz kell járnom vele.


Azért nem szeretnék tablettát szedni, mert egyszerűen nem tudok megbékélni a hormonokkal amit tartalmaz, persze tudom hogy ezek már alacsony tartalmú tabik, de nem szeretném szedni, és félek hogy a mellékhatások majd egyszer sorra kijönnének, persze ez lehet, hogy ilyen túlzott bemagyarázás, mindenesetre én a pharmatex+óvszer kombinációt tekintem most a legbiztonságosabbnak :)

2009. jan. 11. 18:25
 8/20 anonim ***** válasza:

Mellékhatása lehet a folyás kialakulása. És nem a tabletta stb. kifolyásáról van szó!

[link]

2009. jan. 11. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
2009. jan. 11. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 A kérdező kommentje:
Ne haragudj, ne a pharmatex.hu-n te hol találod, hogy mellékhatása folyás is lehet? mert a "Milyen mellékhatásai lehetnek?" címszó alatt nem ír arról, hogy valakinek folyása lehetne tőle..
2009. jan. 11. 19:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!