Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vízben hogyan lehet szexelni?

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vízben hogyan lehet szexelni?

Figyelt kérdés
Úgy értem óvszerrel nem lehet nem?? De gyógyszert meg nem szedek.. Akkor? van vaalami megoldás???
2009. jan. 11. 23:22
 2/8 A kérdező kommentje:
Tehát magyarul nincsen semmilyen megoldáááááás?????
2009. jan. 11. 23:38
 3/8 anonim ***** válasza:
83%
ha nem szedsz tablettat, akkkor nem biztonsagos.
2009. jan. 11. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
92%
Én 1x szexeltem, de azóta is megy a para, hogy nem csúszott-e bibi a dologba. Akkor még nem tudtam, hogy nem biztonságos vízben gumival. Soha többet nem csinálok ilyet!
2009. jan. 12. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
52%

Én speciel nem használok óvszert, inkább kiveszem mielőtt elmegyek. Annyira azért nem nehéz, és már egy éve tökéletesen működik a dolog. Ilyen szempontból tehát lehet vízben szexelni. Viszont azt hallottam valahol, hogy ha durván csináljátok (=jó nagy lökések), akkor juthat víz a petevezetékhez, ami nem feltétlenül jó. Többször szeretkeztem vízben, és élveztem, a barátnőm szintén, és meg sem betegedett.


[Tudom, hogy az előválladék is tartalmaz spermiumokat, és már 1 spermiumtól teherbe lehet esni, de a pete falának áttöréséhez rengeteg spermiumnak kell ostromolnia azt, így a fentiekben ecsetelt fogamzásgátló módszer nem is olyan nagy felelőtlenség.]


Remélem segítettem

2009. jan. 12. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
92%
utolso valaszolo, azt is figyelembe kell venni, hogy nem mindenki uolyan termekeny, vannak emberek, akik evekig nem lesznek terhesek megszakitasossal, vannak olyanok, mint egyik baratnom, aki gumi normalis hasznalata mellett is terhes lesz. Nektek csak szerencsetek van.
2009. jan. 12. 00:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%

De van megoldas, a fogamzasgatlo tabletta szedese. Egy honapig szeded, es utana mar teljes vedelmet ad, mindig csinalhatjatok. Ha szedheted a fogg.-ot, akkor irassal fel magadnak, meglatod erdemes.

Attol, hogy vizben szexeltek, nincs biztositek arra, hogy ne essel teherbe. A viz nem fogamzasgatlo.

Ha te is es a parod is egeszsegesek vagytok, akkor mindig csak arra gondolj, hogy barhol, barmelyik esetben terhes lehetsz (ahogy en is pl). Ugyhogy mindig vedekezzetek, ha nem szedsz gyogyszert, no vizben szex!!!!

2009. jan. 12. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
74%
Akinek az egyik barátja gumi normális használata mellett lett terhes: Kamuzott. Gumi normális használatával nem lesz terhes, csak ha szakad, vagy lukas.
2009. jan. 12. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!