Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Symicia fogamzásgátlótól...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Symicia fogamzásgátlótól tényleg nem lehet hízni?

Figyelt kérdés

Ez lesz a 3. gyógyszerem, 3 éve szedek gyógyszert.Először Lindynetett, majd Sensonette(ugyanaz, csak ár miatt váltottam) most fogom ezt az újat elkezdeni, mert híztam, dokim azt mondta h ettől biztos nem fogok, valaki pedig itt írta h olyan összetevő van benne ami úgymond gátolja.Ez lehetséges?Esetleg fogyni is lehet?Mi a tapasztalat?Nagyon új, bár hasonlít a Yasminellere

Mi a tapasztalatotok?


2010. nov. 17. 18:07
 1/6 anonim ***** válasza:

Fogyni nem lehet tőle, ez fogamzásgátló, nem fogyasztó tabletta.

Nem hinném, hogy bármilyen összetevő gátolna bármit. A tabi mindenkire másképp hat. Én pl. egyiktől sem híztam, a kolléganőm ugyanattól 10 kilót pár hét alatt. A lényeg, hogy ne várd meg a 10 kilót, hanem 3-nál menj vissza a dokihoz.

A jól kiválasztott tabi nem hízlal.

2010. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tisztában vagyok vele h mkinél másképp hat, de biztos nem hasraütés szerűen mondta a dokim, hogy biztos h nem fogok hízni tőle!A fogyást pedig csak statisztika miatt kérdezem, h van e aki fogyott mellette, tudom h nem fogyasztótabletta, nem most szedek először fogamzásgátlót:)
2010. nov. 20. 16:32
 3/6 anonim válasza:
2010. nov. 21. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
a linkes vagyok. Én nekem ez az első hónapom, úgy egyébként is. Nekem van egy kis pecsétes vérzésem, nem múlt el a mensi óta. Azt írja a haszn.ut. h ha ez pár hónapnál tovább van, akkor szólni kell a dokinak. A leírás szerint fogyni is, és hízni is lehet tőle. A hízás jóval gyakoribb. Általában. Minden a szervezetedtől függ. :)
2010. nov. 21. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szia:) nem hiszem h nálam lesz pecsételős, úgy fogok átváltani rá h szünet után rögtön,de még van egy havi Sensonettem, azt kezdtem el szedni most, majd jövőhónapban kezdem el szedni ezt.Tudom h hízni gyakoribb:D de majdcsak nem fogok, dokim kihangsúlyozta h ettől biztos nem fogok, lehet azért mondta mert eddig más összetevőjű gyógyszert szedtem, nem tudom.
2010. nov. 22. 07:33
 6/6 anonim válasza:
hát nemtudom. én hétfőn kezdtem el. és elmondom nektek őszintén hogy 2 kilót fogytam. :) és a vicc az hogy egyszer éhesvagyok majd megakarok hálni másik pillanatba meg szintre undorodom a kajától :D bár próbálok kevesebbet enni. meg esténként tornázok:) jövőhéttől pedig kondizom :)
2010. nov. 25. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!