Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A kérdésem az hogy még szüz...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A kérdésem az hogy még szüz vagyok teljesen.15 éves vagyok. Csak tudni szeretnék mindent mielött valami baj lenne inkább kérdezek. Szóval a számból átmehet az övébe a sperma?

Figyelt kérdés
Úgy értem hogy ha miután a fiút lennt kielégitettem akkor a csókolozással a sperma az én számból nem mehet át az övébe úgy hogy mivel utána kinyal akkor nem lehet belőle bajom?
2010. nov. 17. 20:15
 1/8 anonim ***** válasza:
80%
Áááááá bakker ez kész.:DD
2010. nov. 17. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
68%

:)))) basszus......en 15eves koromban csokoloztam eloszor.....te meg 15 evesen hagyod hogy a baratod a szadba elvezzen????Ha az anyad lennek agyon utnelek.


Amugy meg komolyra forditva a szot,nyugi nem lehetsz terhes,csak akkor ha a sperma bekerul a huvelyedbe.


.... de ha viszont lenyeled... ;)).....gyujthettek a babakocsira :):):)

2010. nov. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 soma1492 ***** válasza:
22%

Ne szivassátok már szegényt neki ez fontos és szerintem nem kérdezett akkora butaságot! Szerintem nem kéne nagyon sietni de ti tudjátok! A lényeg hogy óvatosak legyetek! Ide becopyzom amit már egyszer leírtam egy fiunak:

Hali! Kalap úrnak igaza van ha jól mennek a dolgok és nem mész el hamar (ezért kell sokat hokizni hogy ismerd magad ja de nem észnélkül kiverni mindig hanem próbálj minél közelebb megálni a kilovés előtt és ezt ismételgetni) így élesben is jobban tudod kontrollálni a dolgokat és tovább fogod bírni, akkor is főleg ha egy csaj izgat akkor ilyen sikosító takony fog folyni a cerkádból még mielőtt elmennél amiben lehetnek spermiumok és elég 1 is hogy legyen egy gyerkőc! A gumi azért is kell hogy nehogy egymásra ragasszatok valami gombát vagy valami kórságot és tovább is fogod bírni mert nem lesz olyan közvetlen az inger. És még egy jótanács ha a fiú elmegy akkor vége a szexnek vagy a petingnek mert a spermiumok kb 2 napig életképesek tehát akár az ő kezén van akár a tiéden vagy mondjuk lenyalja a cerkádról és ad egy csókot aztán te benyalsz vagy kiszeded a szőrt a szádból és beledugod a csajba az ujjadat amin rajta a sperma akkor szevasz már jó eséllyel veheted a babaruhát megfelé. Bocs hogy így leírtam de ez jobb így tisztába lenni a dolgokkal mint abortuszra vinn a csajt! Azért ha minden gumi szakad és belement a cucc a csajba tudjál róla hogy van olyan gyógyszer amit ilyen esetben be lehet venni, persze orvossal kell feliratni meg patikában kiváltani nem a haveroktól vagy a netről venni valamit aztán a csajból szervdonor lesz, de inkább két füles a csaj faterjától mint egy nemkívánt terhesség! Amúgy csak azt tudom mindenkinek tanácsolni aki ezt olvassa már elég későn van, hogy ahelyett hogy itt görnyed a gép előtt inkább szexeljen egy jót mert az egészségesebb. Csak óvatosan tesó mint ahogy a sündisznó szexel! Az sem baj ha nem a szexel kezditek egy kis petting egy kis nyilem nyalom, figyu ha elkényezteted a csajt akkor úgyis meghálálja és van még vagy 50-60 éved szexelni, tudod hány magömlés az, egy kádnyi sperma. Csak mondom használj gumit és vigyázz hogy a cucc még több dolgot érintve se kerüljön a nuniba! Mindenkinek kellemes magömlést!

Na a lényeg benne van de mivel te lány vagy azt mondom hogy a srác elégítsen ki téged először de az ujját ne dugja a nunidba nehogy hazavágja a szüzességedet izgalmában, feltéve hogy nem ez a cél hogy elveszítsd, ha nem hajlandó neked csinálni először akkor dobd ki mert önző. azután te rendezd le őt de akkor már a puncidat hagyjátok békén ez a legbiztonságosabb, azután hogy nem csináljátok. még két tanács ha miközben lecuccolod a száddal megfogod a répáját a kezeddel a tövénél, nem fogja tudni a torkodra ledugni ha ta nem akarod. A másik mindegy hogy könyörög sose engedd neki hogy a cerkát gumi nélkül beledugja a puncidba még egy pillanatra sem akkor, nyugodtan alhatsz. Amúgy tényleg vágyol arra hogy l.eszopd vagy csak azért akarod mert a többiek is csinálják és trendi? Írd meg ezt lécci, erre kíváncsi vagyok. Sok sikert!

2010. nov. 17. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nem szeretnék még.Nincs barátom.Én csak mindenre kiváncsi vagyok mielött még a jövöben baj lenne.
2010. nov. 17. 21:59
 5/8 A kérdező kommentje:
szóval nem kell hozzá még egyszer ujjazás hanem elég a nyelve is a bajhoz ugye?
2010. nov. 17. 22:02
 6/8 soma1492 ***** válasza:
22%
Okos vagy ha előb kérdezel és nem utólag aggódsz. Mindenki szerint kevés az esélye hogy az ujjazással vagy a nyalással sperma jut a puncidba a lényeg ezt elkerülni. És mondom ha először a te puncidat intézitek el akkor nem lesz baj feltéve hogy a srác nem előtte egy fél órával verte ki és még nem mosta meg a kezét. Nektek kell tudni mit csináltok mert a következményeket is ti vállaljátok. Az üjjazással eléritek a méhszájat ha sperma van a kezeteken az olyan mintha a srác a farkával rakná bele, ha a nyelve olyan és bedugj a puncidba akkor ugyanott vagyunk.
2010. nov. 17. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Itt túl sok a "ha"... szóval szerintem ez abszurd eset lenne.Nem te leszel a kivétel. A száj ph-járól és minden másról nem is beszélve. NEm. :)
2010. nov. 18. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 soma1492 ***** válasza:
Hali! Szerintem én lehetek túl óvatos, vagy itt mindenki túl laza ha egy másik ember életéről van szó, már másik bejegyzéseimre is kaptam ilyet hogy hülyeségeket írtam. Végül is egy kislány élete változhat meg ezen a dolgon, nem beszélve a születendő gyerekről meg a lány szüleiről. Ha mondjuk 44000000 az 1 hez az esélye hogy bejön és terhes lesz akkor mi van, a semmire hogy vállal gyereket, vagy abortusz és akkor meg lehet hogy utánna többé nem lehet gyereke, és a lottón is elviszik néha az ötöst, mert bármikor bejöhet. Az én politikám hogy mindenki azt csinál amit akar, a lány tanácsot kért, szerintem ez okos dolog volt tőle! Én próbáltam megmutatni neki mik a rizikófaktorok. Ha megfogadja az is jó ha felcsináltatja magát az is, engem nem érint. Én leírtam azt hogy szerintem mi a legbiztosabb módja annak hogy ne essen teherbe. Ez olyan mint az autóvezetés lehet menni ésszel is meg bekötött szemmel is. Mindig az a kérdés hogy aki álábecsüli a teherbeesés lehetőségét vajon a saját lányának is ezt mondja: d.ugjál orba szájba, nem számít majd én felnevelem helyetted? Vagy letöröm a derekad ha a kanok közelébe mész? Amúgy mindenkinek kellemes k.efélést kívánok akár védekezik akár nem!
2010. nov. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!