Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » LÁNYOK! Hogyan kezelitek, ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

LÁNYOK! Hogyan kezelitek, ha csökken a libidótok a fogamzásgátló tabletta miatt?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy hogy oldjátok meg, a barátotokkal hogyan beszélitek meg ezt a dolgot? hogyan tudtok tenni ellene? Mert én szeretném szedni a tablettát... szóval az nem megoldás, hogy abbahagyjam! Szeretem a barátomat, és nem akarom, hogy emiatt szakítsunk majd. Olyanoknak a válaszát kérem, aki ebben a cipőben jár, más nem érdekel.. köszönöm előre
2010. nov. 18. 19:16
 1/6 anonim ***** válasza:
75%

Próbálj ki másik gyógyszert.

Ha az sem válik be, akkor:

- törődj bele, hogy kevesebb a szex és próbáld meg vele elfogadtatni, hogy ez a fogamzásgátló ára

- keressetek más módszert

- szexelj vele annak ellenére, hogy semmi kedved hozzá

2010. nov. 18. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

őszintén?

én is azt hittem, hogy a fogamzásgátlótól csökkent.. egyáltalán nem tudtam beindulni, síkosítót kellett hosszú-hosszú ideig használnom.. aztán rájöttem, hogy csak a barátomat nem kívánom már.. :(

2010. nov. 18. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Nincs megoldás. Azt viszont nem értem miért nem akarod abbahagyni ha neked ez így nem jó. Tudtommal a fog.gátló van értünk, nem pedig fordítva. De te tudod... ha a tabi megéri hogy nem jó a szex, akkor ne panaszkodj. Egyébként tényleg nincs más megoldás. A tabiváltás sem fog segíteni, de majd megtudod...
2010. nov. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nincs rá megoldás. Ha én ilyet tapasztalnék, tuti abbahagynám a gyógyszert. inkább gumiznék, minthogy erre menjen rá a kapcsolatom.
2010. nov. 22. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én ugyanígy voltam. 3féle gyógyszerrel próbálkoztam 10hónapig. Aztán a párom megelégelte és kidobta az összeset. :) Elmentem egy másik nőgyógyászhoz aki jobban informált ilyen ügyekben és ő ajánlotta a Nuva Ring-et. Ez egy gumigyűrű amit a hüvelybe kell felhelyezni és 21 nap után eltávolítani majd 7 nap szünet után jöhet a következő. Pont mint a tabi csak melléhatások nélkül. Ha szex közben zavaró akkor nyugodtan le lehet venni kb 2 órára. Minket sosem zavart úgyhogy én nem szoktam piszkálni. Nekem nagyon bevált.
2010. nov. 22. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja és 5 hónapja használom!
2010. nov. 22. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!