Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » VAn egy óriási problémám!...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

VAn egy óriási problémám! Hogyan csináljam?

Figyelt kérdés
A páromnak most lesz a szülinpaja és már kitaláltam h pénteken csinálok neki meglepi kaját meg táncolok neki,de az a baj h tegnap vettem be az utolsó szem tabit,és péntekre tuti meg fog jönni.Hogyan tudnám eltolni h legalább szombat vagy vasárnap jöjjön meg?Kérlek segitsetek?!
2010. nov. 23. 09:21
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
90%

Nem tarod meg a 7 nap szünetet, hanem elkezded ma este az újabb levél tablettát. Így 1 vérzés kimarad. Nem lesz tőle bajod, én is csináltam már ilyet, de azért nem legyen ilyen sűrűn.


31/L

2010. nov. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szedd 3-4 nappal tovább egy másik levélből. De arra nincs garancia, hogy nem lesz pecsételő vérzésed.
2010. nov. 23. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha minden szem tabletta azonos hormontartalmú, akkor úgy is szedheted, ahogy a második válaszoló írta. Ha 3 féle tabletta van a csomagban, vagyis 3*7 szem, akkor azoknak más-más a hormontartalmuk, így jobb, ha a teljes levéllel beszeded.
2010. nov. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Mercilont szedek!NEm tudom melyik biztonságosabb,nem csináltam ilyet,az a lényeg h ne essek teherbe mert még ahhoz fiatal vagyok,de nekem jobb lenne ez a pár nap eltolás,de félek ha szexelünk akkor közben jön a pecsételő vérzés!Megeshet?
2010. nov. 23. 09:40
 5/12 anonim ***** válasza:
Utána olvastam, minden szem tablettában azonos hatóanyag van, tehát elég, ha 4 nappal tovább szeded a következő levélből. Mivel nem tartod meg a 7 nap szünetet, hanem folyamatosan szeded, biztos nem lesz pecsételő vérzésed és terhes sem leszel. Ha úgy érzed, nem szeretnéd így csinálni, akkor inkább ne told el a vérzésedet. Szerintem a párod annak is örülne, ha orálisan kielégítenéd a szülinapján.
2010. nov. 23. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

szedd be a következő levelet is szünet nélkül, igy kimarad egy vérzés...ennyi...de ne ugy csináld, hogy tovább szedsz plusz 4 szemet...hanem akkor már tényleg végig...nincs belőle gond...már én is bemüködtem igy:) csak ne olyan gyakran tedd:)

22L

2010. nov. 23. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
És előfordulhat pénteken szex közben pecsételő vérzés?Veled fordult már elő?
2010. nov. 23. 16:50
 8/12 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem meg a hülyeség helyett tedd előrébb vagy későbbre a szülcsinapcsiját. Ja és ha már írsz valamit, utólag olvasd már el a helyesírásod miatt.

a h=hogy akart lenni? Szép magyar vagy!

2010. nov. 23. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Szülcsinapcsi!!Vicces hogy te is a helyesírásról prédikálsz!!
2010. nov. 23. 18:42
 10/12 anonim ***** válasza:

nyugodj meg, ha kihagysz egy vérzést nem lesz semmi baj:) megmondom öszintén nem emlékszem, hogy lett-e volna pecsételő vérzés, de valami olyan rémlik, hogy nagyon picurikát...nem számottevő...lehet h neked nem lesz ennyi se:)

22L

2010. nov. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!