Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A fogamzásgátló tabletta...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A fogamzásgátló tabletta megváltoztatja a menstruációt?

Figyelt kérdés
4 hónapja szedem a Lindynette20-at. A gyógyszer szedése előtt sem volt olyan nagy mennyiségű a menstruációs vérzésem, de amióta a gyógyszert szedem, még annál is kevesebb, kb. 4 napig tart, és olyan barnás inkább nem élénk színű. Amúgy minden rendben napra pontosan mindíg megjön, sőt a görcseim is elmúltak tőle. Csak ezt furcsa nekem. Más is tapasztalt ilyet?
2009. jan. 15. 12:01
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem az időtartam megmaradt, annyi hogy nem vérzek annyit, viszont nincsenek görcseim. Szerintem nincs ezzel gond, van egy bnőm akinek ugyan így van menzesze.
2009. jan. 15. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
igen, sokan tapasztaljuk ezt. Nekem azelott kb 3-4 napig volt, de 2 nap eros es fajt a hasam. Most ez 3-4 nap, de 1.nap eros, utana alig valami.
2009. jan. 15. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
78%
Kevesebb napig menstruálsz, gyengébb a vérzés, elmúlnak a görcsök és rendszeressé válik. Kinél melyik...
2009. jan. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Ez normális! Nekem is igy van ,talán ha tart 3 napig és alig vmi...elöször én is megijjedtem..de hát mondta az orvos hogy ez teljesen normális :)
2009. jan. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!