Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Befolyásolja a fogamzásgátlóma...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Befolyásolja a fogamzásgátlómat (Yadíne) a Revalid, s a Supradyn kapszula?

Figyelt kérdés
A Revalidod a hajhullásomra szedném a Supradynt meg, hogy elég vitamin legyen a szervezetemben.
2008. jan. 15. 20:35
 1/4 anonim ***** válasza:
30%
Erre én is kíváncsi volnék,én a Biovánnét szedem és szeretnék f.gátlót is....
2008. jan. 15. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
Hát nem vagyok szakértő, de szerintem a vitaminok nincsenek különösebb hatással a hormonokra. Szerintem hülyeséget kérdeztél. Sry, ha tévedtem.
2008. jan. 15. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
szia! Szerintem, ha 4 óra különbséggel veszed be akkor nem lesz gond. Nem tudom ugyan hogy kell szedni a vitaminokat, naponta hányat, meg mikor kell bevenni, de ha arra figyelsz, hogy mikor bevetted őket és a fogamzásgátlót rá 4 órájára veszed be, nem lehet gond, ugyanis ezek 4 óra alatt felszívódnak a szervezetedben. De ha aggodalmaid vannak,kérdezd meg a nőgyógyázt, hogy befolyásolja-e a hatását!
2008. jan. 16. 07:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szerintem sincs hatással egymásra a kettő.

A dokid azért megkérdezheted majd.

És nem hülyeség, hogy a fogitabi után 4 órával vedd be a többit, addigra az felszívódik.

2008. jan. 16. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!