Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most fogok áttérni Mercilon...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most fogok áttérni Mercilon tablettáról Belara-ra. Tartsak szünetet vagy ne?

Figyelt kérdés
A tájékoztatóban az szerepel, ha jól értelmeztem, hogy nem kell megtartani a 7 napos szünetet a váltásnál, hanem amint elfogy az előző, az azt követő napon már kezdenem kell a belara-t szedni.Viszont az orvosom azt mondta tartsak 7 napos szünetet. Most melyiknek higgyek? Okozhatok nagy bajt avval ha nem tartom meg a szünetet?
2008. jan. 16. 18:17
 1/3 anonim ***** válasza:
0%

Én megtartanám a szünetet .

nem hiszem, hogy ez bármit befolyásol.

2008. jan. 16. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Én most ugyanígy voltam, gyógyszert kellett válltanom, mert amit már 4 éve szedtem kivonták a forgalomból! Nekem azt mondta a doki, hogy ne tartsam meg a szünetet, hanem kezdjem el szedni a másikat, amit felírt! Én így is tettem, semmi bajom nem lett, rendesen megjött, ahogy szokott! Szerintem ne tartsd meg a szünetet! Tapasztalatból írom!
2008. jan. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szerintem tarts szünetet. Az én dokim is ezt javasolta nekem. Én a Mercilont cseréltem szünettel Lindynette 30-ra.
2008. márc. 3. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!