Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Probléma, hogy a 7 napos...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Probléma, hogy a 7 napos szünetben nem az előírt 2. -3. napon, hanem az elsőn jött meg a menstruációm?

Figyelt kérdés
Ez az első levél után történt.
2010. dec. 10. 16:26
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
dehogyis, az első levél után még egyáltalán nem áll be, nem rendszereződik. Az első 2-3 vérzésnél megengedettek a csúszkálások tudtommal:)
2010. dec. 10. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nem, nekem a negyedik napon szokott. :D
2010. dec. 10. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Ez hol van előírva, hogy 2.-3. napon kell megjönnie??

Nekem az 5. napon jön meg (az első levél után is akkor jött meg).

2010. dec. 12. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
De az más, mert nektek később jött meg. Szóval a szervezetetek csak akkor vette észre, hogy nincs szedve a gyógyszer. De az én szervezetem nem vehette észre egy éjszaka alatt, hogy hopp, már nem szedem. Jaj, remélem értitek mire gondolok. Kapcsolatba hozható azzal, hogy esetleg nem véd megfelelően? Bár ezenkívül semmilyen panaszt vagy rendellenességet nem tapasztaltam.
2010. dec. 13. 18:12
 5/5 A kérdező kommentje:
Ja, és másnak fogamzásgátló mellett mindig kevesebb a menstruációja, nekem meg több volt!:/
2010. dec. 13. 18:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!