Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A 72 órás tablettához is kell...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A 72 órás tablettához is kell szülői engedély?

Figyelt kérdés
Az a helyzet h még nem vagyok 18 éves de kéne a tabletta mert baleset történt! :(
2009. jan. 21. 15:21
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell szülői engedély. Bemész a tiniambulanciára (ha van a városodba), vagy rendes kórházba, és ott felírják neked!
2009. jan. 21. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nem kell, de viszont az a gáz, hogy nem lehet simán a patikában megvenni. Én nőgyógyásszal írattam ki.
2009. jan. 21. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Előzőnek:Még az a szerencse, hogy nem lehet vény nélkül venni, minden kis csitri ezért szaladgálna állandóan, mert a rendes védekezés már nem divat!

Kérdezőnek: nem kell hozzá szülői engedély, bemész a kórházba a tiniambulanciára (ha nincs ilyen a közeledben, akkor irány a nődoki) és felírják. Az ára kb. 5500 Ft!

2009. jan. 22. 07:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nos mikor a barátnőmnek volt rá szügsége utánanéztem a neten ,hogy mi a neve(Escapelle,de természetesen több fajta is van)bementem a gyógyszertárba és egyszerüen kértem egyet.A patikus biztos kicsit furcsálta mert megkérdezte,hogy: Biztos erre van szügsége?

Mondtam,hogy biztos...

annyit mondott még,hogy olvassuk el hogy hogy kell bevenni meg ilyesmi(szal a hozzálevő papiirt tanulmányozzuk át),és odaadta.

Kicsit drágamulaság volt...de egy gyereknél 100x olcsóbb

2009. jan. 22. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Jól meg kellene büntetni az olyat, aki vény nélkül kiadja!
2009. jan. 23. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
egyik barátnőmmel is hasonló történt, de a mi városunkban az ügyeletről elküldtek minket, kórház pedig nincsen..mivel kifutott volna az időből, megpróbáltuk az ügyeletes gyógyszertárból kikérni vény nélkül, és szerencsére rendes gyógyszerészt fogtunk ki és odaadta neki.
2009. jan. 23. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!