Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Jó magán nőgyógyász Budapesten...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jó magán nőgyógyász Budapesten? Fogamzásgátló tablettát szeretnék felíratni és egy olyan orvosra lenne szükségem, aki körültekintően választja ki a hozzám legjobban illő gyógyszert és nem csak rábök a hasára.

Figyelt kérdés
2010. dec. 15. 20:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Dr. Hamvas Ferenc. Igaz, én csak orvostudakozón olvastam a válaszait, nem voltam nála, de nagyon szimpatikus ember:) Ha pesti lennék, biztos hozzá mennék. Ha itt rákeresel, akkor is csak pozitív véleményt találsz róla.
2010. dec. 15. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Dr Alexanjan Nelli, ő a Rákoczi úton rendel. Én meg voltam vele elégedve.

23/L

2010. dec. 16. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Hamvas Ferencről csak pozitív véleményt itt? Akkor az első nem olvasta jól a válaszokat. :) Én őt semmiképp nem ajánlom.
2010. dec. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmelweis, I. számú Nőgyógyászati klinika, dr. Magyar Zoltán :)

Nála szültem, pedig messze lakok. (3 óra vonattal) Hozzá járok mégis. Pedig nem két forintba kerül az utiköltség, de megéri.

Írhatott volna fogamzásgátlót, amit szoptatás alatt is szedhetek, de lebeszélt róla.

Körültekintő, nagyon rendes. Én őt ajánlom.

2010. dec. 16. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Dr. Sára Levente

Nagyon jó orvos,és szimpatikus is.

2011. máj. 6. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!