Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szerintetek rendesen védett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek rendesen védett már a tabletta? És ez normális?

Figyelt kérdés
Most kezdtem el fogamzásgátlót szedni (cypromix) és rendesen a ciklus első napján vettem be az elsőt, ahogy kell. Elvileg ezesetben az első naptól véd a tabletta, de a biztonság kedvéért inkább még 3 hétig használtunk óvszert, mivel elsősorban nem is fogamzásgátlóként kezdtem el szedni ezt a gyógyszert, hanem mert nagyon rendszertelen volt a menstruációm, volt hogy 2 és fél hónapig nem jött meg, aztán meg épphogy elmúlt rá egy hétre megint megjött, szóval elég gáz volt. Amióta szedem a gyógyszert néha görcsöl a hasam és minden nap ilyen barnás-pirosas folyásom van, vagy talán pecsételő vérzésnek is elmenne, bár kicsit barnás. Tegnap egy buliban voltunk és hát együtt voltunk a párommal óvszer nélkül. Kérdésem hogy ez normális hogy barnás-pirosas folyásom vagy vérzésem van MINDEN nap mióta szedem? És hogy szerintetek védett már a tabletta? (Tudom hogy ha rendesen szedtem akkor első naptól... de mivel előtte ilyen összevissza volt nekem az egész, kitudja mikor kezdett el érni egy petesejtem, stb.) Normál esetben szükséges tabletta szedése mellett mondjuk 1 hónap kiegészítő védekezés vagy nem? Tapasztalatok? Lett valaki így terhes?
2010. dec. 19. 09:08
 1/2 anonim ***** válasza:

Ezzel sürgősen menj vissza az orvoshoz, benne van a tájékoztatóban is, ha rendellenességet tapasztalsz, fordulj az orvosodhoz.

Terhes nem leszel most, de ha így folytatod lehet, hogy később se, ezzel nem jó játszani.

2010. dec. 19. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 sasna ***** válasza:
ez a köztivérzés, ami normalis..
2010. dec. 19. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!