Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A Love+ ovszernek milyen...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A Love+ ovszernek milyen fajtai vannak? Valaki eltudna mondani megkerem?

Figyelt kérdés
Peldaul hogy az egyik vastagabb mint a masik es hogy milyen vazelin van bennuk es ilyenek :D
2010. dec. 19. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:
hmmm ezek a kerdesek engem sosem vonzottak:Digy passzolom a valaszt, de nem valoszinu hogy olyan sok jelentosege lenne a dolognak, ha csak nem alergias vagy ra
2010. dec. 19. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
de a meretekre es a biztonsagara volnek kivancsi
2010. dec. 20. 12:50
 3/4 anonim ***** válasza:

te, én komolyan nem értem az ilyen kérdéseket...

1.biztonság

szerinted hogy vannak a kategóriák? Vannak az olcsó, sz@r minőségű kínai gumik, illetve vannak a nagyon jó minőségű márkás gumik? te láttál már ilyesmit? Mellesleg az nem úgy működik, hogy én elhatározom, hogy holnaptól a garázsban elkezdek gumit gyártani, és piacra dobom a sarki közértben. Nagyon komoly minőségellenőrzéseken mennek keresztül, és mondjuk X darabból Y-nál többnek nem szabad kiszakadnia egy adott próbateszt során, máskülönben leállítják a gyártását. A gumik minősége nagyon-nagyon-nagyon közel van egymáshoz, legyen az Rako, Trojan, Durex stbstb, nem hiába alig van különbség a különböző gumik ára között(jó most van a durexnek ez a real feel agyf@szsága, sokan megveszik 900ért a 3db, ami mellesleg semmivel nem különb a többitől...). Az, hogy melyik országban melyik márka van elterjedve, az meg csak marketing kérdése...

2. Mi a f@szért nem vagy képes elmenni abba a kib@szott boltba, levenni a polcról 4-5 féle gumit és mindet kipróbálni? Óriási nagy és kibírhatatlan befektetés kiadni 1500 forintot, és egyenként kipróbálni.... Kevesebb energiába kerül, mint f{szgáokat kérdezgetni és normális választ várni aztán.


Vazelin? Síkosítóra gondolsz? Amúgy mit számít? Ameddig nem vagy rá allergiás, addig nem tudom, hogy ez miért lényeges....Ha meg allergiás vagy, nyilván ha már tudsz b@szni, akkor vagy olyan nagyfiú, hogy megnézd a hátulján , hogy miből is készült.... Na de mindegy, szerencsére nem tudok gondolkozni minden hülye fejével

2010. dec. 21. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Igazad van , es koszonom a valaszod . 1 Nem mindeki engedheti meg maganak hogy csak ugy probabol megvegyen 4-5 csomag gumit . Mondjuk en megtudnam ahoz kepest hogy nem annyi amennyit te mondtal , mert en Romaniaban elek es igy gyorsan atszamitva 5csomag gumi szinte 3000Forint , de ez nem lenyeg most . Amig lenyeg az hogy meg szuz vagyok , es ugy erzem hogy kozeleg az alkalom a baratnommel es nem szeretnek hulyeseget venni es ezert vagyok kivancsi hogy milyen :) 1 : bocsi az ekezetek miatt , angol a billentyum van . 2 : bocsi a helyesirasi hibakert ha vannak , sietve irtam .
2010. dec. 21. 21:42

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!