Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mennyi idő alatt ér le egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyi idő alatt ér le egy fogamzásgátló a gyomorba? És mennyi ideig marad ott?

Figyelt kérdés

fél 12kor vettem be a tabit, és 12kor wc-ztem. Nem folyékony volt, de "félig" ment a hasam, vegyek be még egyet?

Vagy ennyi idő alatt, azért nem ér le a belekbe?


2009. jan. 23. 00:24
 1/6 anonim ***** válasza:
58%
Nem vagyok Nő (22/f), de szerintem a székelés nem befolyásolja ilymódon a hatását, ne vegyél be mégegyet mert akkor borul a rendszere, meghatározott idoben kell bevenni a tablettákat. Amugy ha wczel akkor nem a gyomrod tartalmát ürted hanem a beleid tartalmát.
2009. jan. 23. 00:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
3-4 ora kell a felszivodashoz. Nezd meg mit ir a papir, ha nem irja, hogy vegyel be megegyet, akkor ne vegyel, szedd tovabb es 7 napig maksent is vedekezz. nekem anno ezt mondta a dokim az enyemmel kapcsolatban.
2009. jan. 23. 01:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
34%
annyi idő alatt nem jön ki belőled, különbenis 1-en nem múlik semmi, de csak akkor ha régen szeded, mert ha egy kimarad,akkoris véd.
2009. jan. 23. 05:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
70%
Sima székletürítésnél nincs gond. Viszont, ha hasmenésed volt, akkor még nem szívódott fel. 3-4 óra alatt szívódik fel teljesen. (benne van a betegtájékoztatóban, hogy ha 3-4 órán belül hányás, hasmenés van akkor nem árt utána kiegészítő védekezést alkalmazni). Ha ment a hasad, a következő levél tablettáig inkább védekezzetek máshogy is, nem kell bevenni mégegyet.
2009. jan. 23. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Rendben, köszönöm a válaszokat. Azért kérdeztem, hogy a gyomorban mennyi ideig marad ott, mert tudom, hogy a beleket űrítem. :D

A tájékoztató írta a 3-4 órát, meg azt, hogy vegyek be még egyet, de súlyos hasmenés esetén. nekem nem volt ez "súlyos", de hallgatok rátok, kiegszítőt használok.

2009. jan. 23. 12:43
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha 3-4 órán belül van, akkor kell bevenni másikat. Nekem ezt mondta a doki és a tájékoztatóban is ez van. De szerintem ilyen puhább széklet esetén nem kell pótolni. Annyi idő alatt meg nem jutott ki a gyomrodból.
2009. jan. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!