Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Most nem értem, a multkor...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Most nem értem, a multkor vettem 1 tesztet a pozitiv lett, gyogyszert szedek ugy! Erre ma rendesen megjott ahogy kell, na ilyenkor mi van?

Figyelt kérdés
Nem terveztun,nyilvan azert szedek gyogyszert!bejelentkeztem az orvosomhoz de csak a jovohetre tudott elvalalni,nagyon felek nehogy terhes legyek most!
2010. dec. 20. 19:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Kémiai terhesség volt.Csak megfogant,de nem ágyazódott be a baba,ezt mutatta ki a teszt.

A másik lehetőség,hogy terhes vagy és azon ritka nők közé tartozol,akik menstruálnak a terhesség alatt is.

2010. dec. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
nyugi, ha terhes is vagy, a gyógyszer miatt nem lesz a babának baja.
2010. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
2. vagyok. Vagy nagyon rosszkor jönne a baba?
2010. dec. 20. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen. Reggel pozitiv teszt, 2 őra múlva megjött - elment a baba - mágig azt hiszem, azért mert mellbevágott, hogy a férjem nem úgy fogadta a hírt, ahogy vártam,:((

Azóta van egy 8 hónapos tündéri kislányom, de az a vetélés ma is fáj.

2010. dec. 20. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
hát most roszkor jonne,az anyagiak miatt is,meg van egy pici 11 honaposom.
2010. dec. 20. 20:46
 6/12 anonim válasza:
2. vagyok értem. Vegyél egy tesztet holnap.
2010. dec. 20. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Korai vetélés lehet. De nem biztos. Ha még egy hét múlva is pozitív a teszted, akkor a vérzés ellenére is megvan még a baba.
2010. dec. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ez mondjuk nem ennyire vicces, ilyen esetben, ha az orvosod nem tud fogadni, akkor azonnal keresni kell egy másikat. Ha valóban vetélésről van szó, azt látnia kell. Nem egy hét múlva, hanem most. Egyébként nem hinném. Vagy a teszt volt rossz, vagy... a világért sem szeretnélek ijesztegetni, de daganatok termelhetnek olyan hormont, ami pozitív tesztet eredményez. Ebben az esetben pedig a tablettát pl. azonnal abba kell hagyni. Úgyhogy holnap azonnal keress egy orvost, így nekivágni a karácsonyi munkaszünetnek nagy felelőtlenség lenne.
2010. dec. 20. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

Egyáltalán miért jutott eszedbe tesztet csinálni? Nyilván volt vmi olyan dolog, ami miatt gondolhattál a terhességre....pl kimaradt tabletták stb...

Ha meg ilyen volt,. akkor nyilván terhes lehetsz...

2010. dec. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:

sosem hagytam ki egy szemet sem,hanem nagyon fajt a hasam ,azt hittem felfaztam szedtem ra gyogyszert de nem mult,es ezert vettem 1 tesztet,es igy derult ki.

Szoval nem ertem!

2010. dec. 21. 20:53
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!