Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szükség van kiegészítő védekez...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szükség van kiegészítő védekezésre ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Az orvos tud azokról a gyógyszerekről amit szedek, és azt mondta nincs így együtt velük gond, de a tájékoztató szerint meg azok alapján amit eddig hallotam ebben kételkedek.

Ugyanis szedek Euthyroxot pajzsmirigyre, Yasminelle fogamzásgátlót és sajnos bizonyos okok miatt szednem kellet mostanában Xanaxot és most a mandulám is begyulladt arra pedig Augmentin Duot kaptam. AMi leginkább aggaszt az az Augmentin, ugyanis az antibiotikum és a tájékoztatóban is benne van hogy ha az orvos úgy ajánlja kell kiegészítő védekezés. Aki szedet már antibiotikumot fogamzásgátlóval annak mit mondott az orvos? És ha kiegészítő védekezést használunk az meddig ajánlott? A fogamzásgátló tájékoztatójában erre vonatkozóan semmit nem találtam. Ha ez számít, most tartok a fogamzásgátló negyedik szem gyógyszerénél és ezen a héten kell szednem az antibiotikumot. Így ha szükséges akkor meddig védekezzünk mással is?

Köszönöm a válaszokat.


2010. dec. 21. 13:33
 1/7 anonim ***** válasza:
Bármelyik antibiotikum szedése alatt javasolt a kiegészítő védekezés, ne kockáztass.
2010. dec. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
csak amíg szedem, vagy utána is?
2010. dec. 21. 14:48
 3/7 anonim ***** válasza:
igen, nekem is ezt mondta az orvosom, ha antibiotikumot kell szednem, akkor inkább gumival védekezzünk
2010. dec. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
és meddig érdemes gumival védekezni?
2010. dec. 21. 18:39
 5/7 anonim válasza:
Ameddig kell szedned az antibiotikumot
2010. dec. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta az orvos,hogy a szedés után is kell még egy hétig és persze szedés alatt végig.
2010. dec. 22. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

köszönöm:)

bár már annyi variációt hallottam, hogy utánna egy hét, meg egy hónapot is....

őszintén a gumit nem szeretem sem én sem a párom, így ha biztonságos egy hét után akkor ha lehet hanyagolnánk is a gumit, de ha érdemes egy hónapig használni, akkor sajnos használni kell

2010. dec. 22. 10:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!