Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Pozitív visszajelzések a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barbucc kérdése:

Pozitív visszajelzések a Jangee fogamzásgátló gyógyszert illetően?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Most fogom elkezdeni szedni a Jangee nevű gyógyszert, utánaolvastam neten és rengeteg negatív tapasztalattal találkoztam, pozitívval pedig alig alig és nagyon megijedtem... A tapasztaltaktól kérdezném, hogy az akár hetekig tartó vérzés ami elvileg normális elmúlt magától vagy gyógyszert kellett váltani?
2011. jan. 2. 19:51
 1/9 anonim ***** válasza:
Én 4 hónapja szedem, véd, nem estem mellette teherbe:) Közti vérzésem nincs, szünetben rendben megjön. Ennyiről tudok beszámolni. Rossz tapasztalatom nincs vele.
2011. jan. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) További válaszokat várok!! :)
2011. jan. 2. 20:31
 3/9 anonim válasza:

én 3 hónapja szedem,nincs semmi problémám vele.

igaz,egy kicsit erősebb lett a vérzésem,de ez majd el fog múlni később.Megnőtt tőle a mellem,rendszeres lett a menstruációm,eleinte nagy étvágyat csinált,de nem tartott tovább 1 hónapnál.ja és nem volt köztes vérzésem.

2011. jan. 2. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi :) Sokan írják, hogy nőtt tőle a mellük de hízni nem híznak, ez a mellnövekedés látványos vagy csak te látod magadon h picit nagyobb lett? :D
2011. jan. 2. 21:38
 5/9 anonim ***** válasza:

Én 6hónapja szedem és semmilyen mellékhatása nincs, nem volt közti vérzésem se, a mellem se nőtt, az előző gyógyszertől megnőtt az étvágyam, de ettől az sincs. Szóval nekem bevált, de amúgy meg ne mások tapasztalatai miatt ijedj meg, mivel mindenkire máshogy hat. Én előtte Laurinát szedtem, még az orvosom is azt mondta, hogy senki nem panaszkodott rá, nekem meg mégis minden bajom volt tőle.

21/L

2011. jan. 3. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 Noa91 ***** válasza:

nekem nagyon bejött. okt 23 óta szedem,eddig probléma nem volt a bőröm szép lett a melleim kicsit nagyobbak lettek,és a nemi vágyam sem csökkent. szerintem jó.

19/L

2011. jan. 3. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Noa91 ***** válasza:
bocs ez kimaradt: közti vérzésem sem volt. semmi szóval elég jó kis tabletta.
2011. jan. 3. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok!! :)
2011. jan. 3. 13:48
 9/9 anonim válasza:
Én 1 éve szedem és nagyon jó :)
2011. júl. 31. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!