Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hány éves kortól adják ki a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány éves kortól adják ki a gumióvszert a boltokban vagy nincs korhoz kötve?

Figyelt kérdés
Azért kérdezem, hogy tudjam nincs-e korhoz kötve, ha esetleg vásárolni szeretnék. Mellesleg minden boltban kiadják?
2011. jan. 2. 21:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
:)))))))))))))))))) IGEN,MINDEN BOLTBAN és KORHOZ NINCS KÖTVE:)
2011. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem alkohol,és nem dohányáru.

Szerintem a furcsa nézésen kívül mást nem csinál az eladó. :)

2011. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim válasza:
100%
Még jó, hogy kiadják... Nincs korhoz kötve! Akárhol lehet venni!
2011. jan. 2. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 fantooom válasza:
100%
korfüggetlen :)
2011. jan. 2. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Hál' istennek nincs korhoz kötve,és kiadják.Ennyivel is kevesebb az abortusz.
2011. jan. 2. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
nincs korhoz kötve :) és mindenhol, ahol van ki is adják
2011. jan. 2. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
csütörtökön vettem életemben először árkádban lévő intersparban. durex ultra thint. barátnőmmel voltam, nem szólt semmit az eladó meg nem is nézett hülyén vagy ilyesmi szóval nyugodtan vegyél
2011. jan. 2. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim válasza:
100%

én multkor vettem 6 dobozzal :D szemük se rebbent :D:D:D:D pedig lány vagyok fiatal és ismert az eladó:D legalább védekezel...:D

Amugy a spárba nem adják ki 18 alatt (nálunk) hülyeség....:S:D

2011. jan. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

2006-ig az óvszer szexuális segédeszköznek minősült egy rendszerváltás előtti törvény értelmében - tehát elvileg csak 18 éven felülinek lehetett eladni.

Ezt a törvény már megsemmisítették, tehát szabadon vásárolható _nincs_ korhoz kötve.

Ettől függetlenül hallottam olyat, hogy személyit kértek hozzá - volt, hogy a bolt belső szabályzatára hivatkoztak, ami meg az elavult törvényre, de olyan is volt, hogy a boltos néni erkölcsrendőrnek hitte magát.

2011. jan. 2. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
hát szerintem baromság is lenne hogy ne adják ki... mindenki arra bíztat hogy 'védekezni, emberek, védekezni' s nem adnak óvszert...
2011. jan. 2. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!