Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Na akkor most mivan? Help!

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Na akkor most mivan? Help!

Figyelt kérdés
Múlt hónapban 2 hetet késett a havim de csak pettingeltünk a barátommal szóval nem hiszem hogy komoly gond lett volna de ha mégis ugye az előváladék az ujjáról meg ilyenek. :S Mikor már 6 napja késett csináltam egy tesztet (Gabrielle) és mikor fél óra után megnéztem akkor is negatívat mutatott. Beledobtuk a kukába este mikor kiszedtem szürke volt a háttér és pöttyös és akkor látszott a második csík de csak szürkén. Anya szerint azért mert a kukában volt lefordítva és ha fél óra után is negatív akkor az negatív. Most viszont tegnap óta fájnak a melleim egy picit. Az orvos azzal magyarázta, hogy összezavarodott a hormonháztartásom mert nagyon sok fajta gyógyszert szedek megint. Most akkor nincs baba ugye? Anya szerint megnyugodhatok nincs baj. Szerintetek? 15.-e körülre várom a mensimet.
2011. jan. 3. 15:51
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

A teszteknél megvan, hogy meddig szabad leolvasni, meddig mutatja az eredményt. Ha ez a idő letelt, utána nem nézegetjük a tesztet, nem bányásszuk ki a kukából, mert csak indokolatlanul aggódni kezdünk, vagy ha babát akarunk, akkor hiú reménybe éljük bele magunkat. A teszten a "teszt" rész, ami elszíneződne a HCG-től, nyilván más anyagból van, mint maga a lapka. Száradás után is más színe lesz, főleg, hogy pisivel át lett itatva. Ezt szokták szellemcsíknak hívni, amikor ha nagyon nézegeted, látod azt a részt, aminek el kéne színeződnie. Ha pozitív a teszt, akkor az elszíneződés egyértelmű, nem keverhető össze a szürkés szellemcsíkkal.


Biztos, hogy nincs baba, és jegyezd meg, hogy nem kukázzuk ki sose a teszteket, leolvassuk akkor, amikor kell, utána nem nézegetjük. Akkor se pozítív, akkor se ha negatív eredményt remélsz!


26/N

2011. jan. 3. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :) Nagyon rendes vagy.
2011. jan. 3. 16:30
 3/5 anonim ***** válasza:

Az elsőnek igaza van.Másrészt két hetet késett,de végülis megjött nem? Tapasztaltál a mensiddel kapcsolatban furcsát?Kevesebb ideig volt vagy más volt színre,állagra stb?

Mensi előtt természetes,hogy fájnak a melleid,sőt ha nagyon belelovalod magad abba,hogy terhes vagy,akkor a tüneteket is képes leszel produkálni,úgyhogy nyugi.

Tényleg nem kötekedésből mondom,de inkább várjatok még a barátoddal a pettinggel meg a szexel,mert ezt minden hónapban nem játszhatod el.Aki intim kapcsolatba kerül valakivel,annak vállalni kell a kockázatot,hogy terhes lesz.De ha mindent megtesz azért,hogy védekezzen,akkor meg kell nyugodnia,mert ebbe bele lehet így őrülni egy idő után.

2011. jan. 3. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
igen tudom engem igazából a teszten az a szürkés csík zavart be. mert szemmel jól látható volt de másnap reggelre eltűnt amint megszáradt a teszt. a negatív csík ott maradt. de a másik nem.
2011. jan. 3. 16:58
 5/5 anonim ***** válasza:

Épp ma reggel vettem egy tesztet. Benne is van a tájékoztatójába, hogy 10 perc után értékelhetetlen az eredmény, és negatív teszt esetén is mutathat két csíkot, holott terhesség nem áll fenn.

Ha fél óra után is negatív volt, akkor nem vagy terhes.

2011. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!