Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mik a tapasztalatok a Gestomix...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a tapasztalatok a Gestomix 20-as fogamzásgátlóról? Jót, rosszat, mindent.

Figyelt kérdés

Most kezdem el ezt a fajtát, elötte Meliane-t szedtem, azis jóvolt, az árral nemvoltam kibékülve.

Érdekelne, hogy a válaszadók többsége hízott, fogyott, mit tapasztalt. elöre is köszii:)


2011. jan. 5. 20:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Híztam ugyan, de nem a fogamzásgátlótól szóval ne írjuk annak a számlájára :)

Egyébként nálam csak pozitív hatásai voltak:

pl az idegesítő szürke pihék eltűntek a nemkívánatos helyekről, a combomon is szinte láthatatlanná vékonyodtak a szőrszálak és a lábamat is ritkábban kell szőrtelenítenem, szóval e-téren abszolút meg vagyok elégedve a bogyóval.

Össze-vissza vérzéseim se voltak soha, pedig előfordult, hogy elfelejtettem bevenni szemet.

Terhes se lettem a szedése alatt.

És pattanásos se vagyok, ha ez számít valamit.

20/L (lassan másfél éve szedem)

2011. jan. 5. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Elvileg uaz, mint a Lindinette. Én egyszer a Lindiről tértem át erre, de erősebb volt a vérzésem, meg jobban fájt a hasam, vagyis én éreztem, h mégsem pont ugyanaz az összetevője. :) Utána visszatértem a Lindire, de biztosan nem lett volna semmi gondom a Gestomix-szal sem. :) Egyébként nem volt vele problémám.

Amúgy nem vettem észre semmit ezen kívül, szerintem alkati adottság, hogy változik-e a testsúlyod.

2011. jan. 5. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

ohhóóó én nembánnám ha híznék... :D böven rámférne 8-10kg... szóval én reménykeden hogy abból a 100tesztelóböl én vagyok azaz egy... :P


naa akkor megnyugodtam, a meliane-töl nött a cicim,bár elsö kéthónapban gyilkolni tudtam a párom ha hozzáért, de azért megtette a hatását. énhülye abbahagytam,és mintvalami lufi, leeresztett... -.-"

szóval, remélem ez beválik. :)

köszönöm a válaszokat.

2011. jan. 5. 20:55
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Ugyanaz mint a Lindynette 20, én szedtem azt és katasztrofális volt. Hízás, migrén..stb.
2011. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Még annyit, hogyha a korábbi gyógyszered jól bevált, hülyeség volt váltanod. Fizessen bele a párod!
2011. jan. 6. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

ugyis belefizetett, meg igyis.

hát én nembánom ha hízok, böven rémfér,mindenhova... 164 cm hez vagyok 43kg nagyonjó esetben, én ezt mondom katasztrófának, h képtelen vagyok normálisan felszedni pár kilót, hogy neadjan me, egy jhéten belül. :( szóval ez a mellékhatás jóljönne. még van párnapom kezdésig, remélem nemlesznek nagy gondok.

az ilyen mellékhatások, hogy mellfeszülés, fejfájás, elmúlnak... legalábis nekem elmúltak annakidején. :)

köszii a választ.

2011. jan. 7. 08:24

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!