Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » A két csomag gyogyszer között...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A két csomag gyogyszer között nem hagytam szünetet, de még csak a második levél felénél tartok, de fáj a hasam. Akkor most hagyam abba a tabletta szedését? Vagy folytassam?

Figyelt kérdés
2011. jan. 6. 14:22
 1/10 csakegynév ***** válasza:
Ez előfordulhat illetve kisebb vérzés is folytasd a szedést ha nem múlik el a fájdalom pár napon belül menj vissza a nőgyógyászhoz.
2011. jan. 6. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

És mégis mi volt az oka, hogy nem hagytál szünetet? Ilyet csak akkor szabad, ha már jó ideje szeded, a szervezeted megszokta és akkor is csak nagyon alapos indokkal mivel nem kifejezetten tesz jót. Ahhoz, hogy a szervezeted egyáltalán hozzászokjon a gyógyszerhez, több hónap kell. Te még hírül sem tartasz ott, hogy a tested egyáltalán felfogja az új hormonális állapotot, te még pluszban be is kavarsz a másképp szedéssel. Hajj-hajj...


Mindenképp menj vissza az orvoshoz, aki felírta a gyógyszert, lehetőleg még ma, de legkésőbb holnap!


26/N

2011. jan. 6. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
nem most kezdtem el szedni a gyogyszert,és elötte megbeszéltem a nögyogyászommal.köszi elsö
2011. jan. 6. 14:31
 4/10 anonim válasza:

Szünetet mindig kell hagyni. Talán azt akarod hogy sose jöjjön meg többé a menstruációd? Az sajnos nem fog összejönni. Erre a tudomány még nem talált megoldást.

A hormontartalmú gyógyszerekkel nem szabad játszani. Néhány nappal el lehet tolni ugyan a vérzés időpontját, de 3-4 napnál tovább nem ajánlott. Azért van a használati utasitás, hogy az ott leirtakat betartsd. Hidd el, hogy nem heppből mellékelték hozzá.


Szerintem hagyd abba a szedését és menj el orvoshoz, aki majd megmondja hogy mikortól és hogyan folytasd.

2011. jan. 6. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
OFF: ma 14:31-es: jobb, ha tudod, hogy vannak olyan fogamzásgátlók, amiknél nem jön meg egyáltalán a vérzés a szünetben sem - és ugy a normális ezeknél.
2011. jan. 6. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
az orvosom azt mondta,h szünet nélkül folytassam,és végig szedjem az egész csomagot!!!
2011. jan. 6. 14:34
 7/10 anonim válasza:
Szerintem itt ne várj választ mert csak ki oktatni tudnak... Ha az orvoddal megbeszélted akkor biztos meg volt az oka. szerintem hívd fel és kérdezd meg... Az én véleményem szerint azért fáj mert a mensid jött volna de te nem engedted.
2011. jan. 6. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
ok,köszi szépen...
2011. jan. 6. 15:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Kedves 15:15-ös!


Kioktatás abban az esetben van, ha a kérdező:

- nem közöl olyan alapvető információkat, amik a kérdés korrekt megválaszolásához szükségesek (= az orvosával előzetesen megbeszélte)

- félreérthető infót közöl (= "még csak a második levél felénél tartok")

2011. jan. 6. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
de kinek mii köze hozzá h mi volt az oka.....na mind1
2011. jan. 6. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!