Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Abbahagytam a TRI-REGOL...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egyszerű huszonéves kérdése:

Abbahagytam a TRI-REGOL fogamzásgátlót. Normális az, hogy a 3. menzesz nem hajlandó megjönni?

Figyelt kérdés

Abbahagytam a Tri-regol drazsé szedését. Első "tiszta hónapban" rendesen megjött mintha szedtem volna. Másik is kisebb késéssel. A harmadik sehogy nem akar megjönni (karácsonyra vártam, de semmi). Párommal gumival védekeztünk. Normális az, ha kimarad? Semmi más tünetem sincs csak annyi, hogy nem jön meg. Nem szédülök nem eszem többet, nem kívánok meg semmit sem hirtelen, semmi. Nem lehetek babás.

Akkor miért nem jön meg? NORMÁLIS EZ így fogamzásgátló abbahagyása után? :O

22/N


2011. jan. 7. 21:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Igen. ELőtte rendszeres volt?
2011. jan. 7. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Előtte sajna rendszertelen volt.

Mielőtt valaki megkérdezné, miért hagytam abba elmondom!

A párom nem akar velem szeretkezni csak havi 1-2x... Ezért nem terhelem a szervezetem feleslegesen.

:-(

2011. jan. 7. 21:36
 3/12 anonim ***** válasza:
Ha előtte sem volt rendszeres,akkor ne várj csodát.Ugyanaz lesz,mint előtte.Akinek rendben volt a ciklusa tabletta előtt,annak is kell pár hónap,mire helyreáll,neked pedig visszatér a régi kerékvágás vagyis az össze-vissza.
2011. jan. 7. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Babám nekem fél évig nem jött meg ugyanis cisztám lett a drágalátos tri-regoltól.Máskor csináltass májfunkció vizsgálatot.De az lenne alegjobb ha nem ezt a módszert alkalmaznád.Senki és semmi nem ér annyit hogy hormonzavaros legyél és évekig idd a levét.
2011. jan. 7. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Sokan abban a tévhitben élnek, hogy a tabletta rendszerezi a ciklust.


A tabletta NEM rendszerezi. Amíg szeded, addig persze megjön pontosan, mert a tabi kikapcsolja a ciklusod, és csinál egy mesterségest.

Amíg szeded, addig nem vérzel, ha abbahagyod (7 napos szünet), akkor meg vérzel.


Ha előtte rendszertelen volt, akkor nagy vszínűséggel ugyanolyan rendszertelen lesz. Szerencsétlenebb esetben pedig még rendszertelenebb, mint addig.


Alapból nem is értem, miért írnak fel rendszertelen menzeszű nőnek tablettát..nah de mindegy...


Szóval még egy hónapot várhatsz, de ha akkor sem jön meg, akkor orvos.

És ne hagyd, hogy ráderőltessék a tablettát. (Nagyon gyakori, hogy ilyenkor azzal akarják "kezelni" a problémát, hogy megint tabit írnak...)..

Vizsgáltasd ki magad, hogy mitől lehet rendszertelen (hormonzavar pl.)


Utolsó hozzászóló: A májfunkciós vizsgálat csak azt mutatja, hogy szedhet-e vki tablettát. Ugyanis a gyógyszereket a máj bontja le, és ha vkinek nem működik rendesen, akkor a tabi taccsravágthatja.

De hiába csinálnak májfunkciós vizsgálatot, és hiába lesz az érték tökéletes, abból nem következik az, hogy abbahagyás után nem lesznek ilyen gondok.

Szóval a kettő nem függ össze.

2011. jan. 7. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
53%
Én márciusban hagytam abba. Az "1." mensim barnázás volt, aztán megjött, majd szeptember, október kiamradt. Elmentem orvoshoz, aki felírt egy gyógyszert ami meghozza (500Ft volt csak), és ezzel megjött novemberben, vagyis inkább az is barnázás volt. Aztán megjött decemberben is. Szóval szerintem minden oké. De neked is el kellene menni orvoshoz. Hozdd rendbe szépen a szervezetedet :)
2011. jan. 8. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:

Csináltatott a doki májvozsgálatot, úgy tudom mindenkinél csináltat mielőtt fogamzásgátlót szed.

Köszönöm az eddigi válaszokat, ha valaki tud még segíteni szívesen fogadom!

2011. jan. 9. 20:08
 8/12 anonim ***** válasza:
én mielőtt szedtem semmit nem csináltattak... 2 is szedtem már. utolsó voltam.
2011. jan. 9. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Szerencsére megjött. :-)

Köszi a válaszokat!

2011. jan. 15. 11:41
 10/12 A kérdező kommentje:
Újabb hónap kezdődött és az utolsó naptól számolva a 24 napot múlthéten kellet volna megjönie (4-én), de még semmi. Ezentúl ha nem szedek semmit állandóan késni fog?
2011. febr. 12. 13:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!