Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég a megszakítás, vagy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elég a megszakítás, vagy gumit használjunk?

Figyelt kérdés
4 hónapja szedek fogamzásgátlót,de tegnap este bevétel után 3-3,5 órával hánytam..de nem vettem be még 1 pót szemet,hanem az mellett döntöttem,hogy védekezünk a következő 1 hétben. A kérdésem az lenne,hogy elég a megszakítás? vagy gumit használjunk? mennyi rá az esély,hogy 4 havi fogamzásgátló használat után teherbe esek megszakítás mellett?
2011. jan. 10. 17:28
 1/5 anonim ***** válasza:
Inkább a gumi az a biztosabb, nem?
2011. jan. 10. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
hát ha mellékhatása van akkor az biztos jelent valamit.de énis azt mondom hogy az óvszer használata a biztos legalább addig amíg jobban nem leszel,vagy el nem múlnak a mellékhatások,vagy ha más nem akkor fordulj orvoshoz.
2011. jan. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
3,5 óra alatt már réges régen felszívódott a gyógyszer.
2011. jan. 10. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
nem a fogamzásgátló mellékhatása a hányás,hanem kicsit sokat ettem:D
2011. jan. 10. 17:59
 5/5 anonim ***** válasza:

A tabi 5 óra alatt szívódik fel, nem 3, ezt azt előző egyik válaszolónak üzenem, ez le van írva a betegtájékoztatóban, legalábbis az enyémben (meg olvastam is).

Egyébként a hányásra vonatkozó utasítás is le van írva.

Az enyém pl. olyan, hogy az 1. és 3. héten kell kiegészítő védkezés, a 2. héten nem.

Megjegyzem, a megszakítás NEM védekezés és nem kiegészítő védekezés.

2011. jan. 11. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!