Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Késik? (a kérdésed túl rövid)

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Késik? (a kérdésed túl rövid)

Figyelt kérdés
2 levél fog.gátlót már beszedtem most tartok a 7 napos szünet 2.-dik napján és még nem jött meg pedig az 1.-ső levélnél már az 1.-ső nap megjött ....ez amúgy változó vagy félnem kellene????
2011. jan. 11. 18:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg ne törődj a bunkókkal, sértődj meg nyugodtan...
2011. jan. 11. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
nektek tényleg jó csesztetni a másikat?am meg nem sértődtem meg csak kicsit ellent mondotok magatoknak de m1 ...
2011. jan. 11. 18:54
 13/14 anonim ***** válasza:

érthető dolog szerintem ha kérdez!! főleg hogy nég a tabletta szedés elején van. Most az mért baj, hogy kikéri a többiek véleményét, akik már kicsit tapasztaltabbak ebben a témában, és lehet hogy velük is ez volt és tudnak segíteni!!

ekkora bunkóó hogy lehet vki??!! -.-"

2011. jan. 11. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Bármikor megjöhet a 7 nap alatt, ez normális. Nekem pl mindig a 3. vagy a 4. napon. Ne izgulj, nem lesz semmi baj! :)
2011. jan. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!