Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Két hónapja elkezdtem fogamzás...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Két hónapja elkezdtem fogamzásgátló tablettát szedni, azóta kedvem sincs sexre gondolni, okozhassa ezt a tabletta?

Figyelt kérdés
29 éves vagyok, már szedtem fogamzásgátlót az első szülésem után, most a második után kezdtem, de az orvosom más tablettákat írt ki. Azelőtt nem volt ilyen problémám.
2011. jan. 12. 11:34
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
válts gyógyszert.vannak fajták,amik csökkentik a libidót.
2011. jan. 12. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Igen lehet a tabletta az oka. Olyan szó, hogy okozhassa meg nincs! És ezt a kérdést nem tetted volna, fel ha veszed a fáradtságot és figyelmesen elolvasod a betegtájékoztatót, bár az okozhassa után nem csodálkozom, h képtelen vagy az értő olvasásra:/
2011. jan. 12. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Igen! Pont a minap mesélte az egyik barátnőm,hogy anno ő is így járt. A szex gondolata is riasztotta, pedig előtte nem volt ilyen. Váltott és azóta nincs ilyen panasza!
2011. jan. 12. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

11.42-es : koszonom, nagyon kedves, az hogy valamit megkérdek az nem azt jelenti, hogy nem tudok olvasni, hanem hogy kiváncsi vagyok mások tapasztalatára is! Esetleg, ha valami problémája van a helyesírásommal akkor ne higgye, hogy egy buta libával van dolga, szlovákiárol írok, lehet nem tudok tokéletesen magyarul írni, de azért még tiszteletben tartom az embereket, főleg ha nem is tudom kivel van dolgom!

A többieknek nagyon szépen koszonom a válaszokat, segítettek! Már hívtam is az orvosnak és holnap új gyógyszerért megyek.

2011. jan. 12. 12:01
 5/9 anonim ***** válasza:

Van valami oka annak, hogy nem azt írták föl, ami korábban már bevált? Esetleg érdemes lenne újra ugyan azt kérni. Persze a doki majd megmondja, hogy jó lesz a újra az. :)


26/n

2011. jan. 12. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Én is így jártam, és mellesleg olyan hisztis lettem, hogy elviselhetetlen volt (számomra). És persze a plusz kilók...

Négy félét próbáltam ki, mire azt mondtam, hogy hormont többet soha:(

Az orvosom, azt mondta, ez nem létezik... de létezett:)

2011. jan. 12. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Végül is ha azt vesszük a szex nem kívánása is egy fogamzás gátló módszer. Viccet félre téve nálam is nullára csökkent a libidóm a fogamzás gátlótól hiába váltottam. Mikor a páromnak felhoztam hogy mi a baj és utána nézhetnénk a férfi gyógyszeres fogamzás gátlásnak, felháborodott, hogy mi van ha nem áll fel neki. Erre a kezébe nyomtam a gyógyszerem tájékoztatóját, hogy milyen mellékhatásai lehetnek. 5 perc néma csönd és szemlesütés követte.
2011. jan. 12. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nálam is ezt okozta, a tablettaváltás sem segített... nekem nem ér annyit a nagy biztonság,és kényelem ha közben elvész az élvezet.
2011. jan. 12. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válazsokat. Most újra a régi gyógyszert fogom szedni, meglátom mi lesz, mert azelőtt nem volt problémám vele. Nekem nem csak azért kell, hogy ne maradjak terhes, mert nem probléma vigyázni, hónapokat nem szedtem semmit, de aztán nem jön meg hónapokat, injekciókra kell járnom, azért döntöttünk úgy a férjemmel, hogy gyógyszert fogok újra szenni és az orvosom is egyetértett.
2011. jan. 13. 15:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!