Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Mi a véleményed a Lindynette...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi a véleményed a Lindynette fogamzásgátló tablettáról? Ismersz olyat aki a szedése mellett terhes lett?

Figyelt kérdés
2011. jan. 13. 19:12
 1/10 anonim ***** válasza:
szija! én lindy20-at szedtem 2,5 évig és semmi bajom nem volt tőle, nem híztam, nem fájt semmim, mensim beállt, nagyon nagyon jól védett. egy pici problémát tudnék mondani, nekem hüvelyszárazságot okozott de síkosítóval megoldható meg ez egyénfüggő :) de a védelme az első hónap után tuti biztos volt, bár az is igaz hogy mindig pontosan szedtem!
2011. jan. 13. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
énis 20ast szedtem. a második hónapban bebabásodtam. már fél éves.
2011. jan. 13. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
1,5 éve szedem, semmi gondom vele.
2011. jan. 14. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
47%

tegnap 23:45

hogy tudtál "bebabásodni"????

2011. jan. 14. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is a 20ast szedtem 4évig,és amikor babát akartunk abbahagytam és az első hónapban sikerült a baba. 23:45 :félre ne érts nem rosszindulatból kérdezem,de rendesen szedted a gyógyszert? Egyik barátnőm is Lindynette-t szedte és terhes lett ő is,és ráadásul meg is jött neki minden hónapban rendesen azért ment el orvoshoz,mert nőtt a hasa(bár nem biztos,hogy igazat mondott,mert előtte azt mondogatta,hogy gyereket akar,de a barátja nem)
2011. jan. 14. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!
2011. jan. 14. 14:19
 7/10 anonim ***** válasza:

babás

Fopgalmam sincs. A szedés második hónapjában hagytuk el a gumit. Szemet nem hagytam ki, hányni nem hánytam, hasmenésen sem volt, óramű pontossággal szedtem (este nyolckor vettem be, a telefonomban ébresztőt állítottam be.)

A nődoki annyit mondott, hogy semmi sem 100 %os csak a pohár víz módszer.

2011. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
-p. Bocsánat a hibákért.
2011. jan. 16. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Bocsi, hogy nem tudok válaszolni, de mi az a pohár víz módszer?
2011. jan. 23. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Pohár víz módszer:

Iszol egy pohár vizet.



Nem előtte.

Nem utána.



Helyette!

2011. jan. 23. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!