Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Barátnőm lehet terhes ha...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Barátnőm lehet terhes ha védekeztünk gumival (durex) és kiszakadt, de nemmentem el a kiszakadás időpontjában és időben észrevettük? Spermicitált síkosítóval volt ellátva a gumi ( remélem jólírtam le).

Figyelt kérdés
a havijának 22-4 e között kell megjönnie.
2011. jan. 13. 19:58
 1/6 A kérdező kommentje:
én?:D én nemlehetek. de nemmentem el bennem és elvielg a gumi is olyan anyaggal volt kezelve ami megöli a spermákat. =/
2011. jan. 13. 20:04
 2/6 anonim ***** válasza:

Háromszor olvastam el, de most is értelmetlen az egész. Vagyis nem vágom, hogy jött ide ez a komment tőled...


Amúgy remélem, ha terhes is lett, a baba nem a te eszedet örökli.

2011. jan. 13. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
ez úgyjött h valaki írt és írtam rá. csak kitörölte.
2011. jan. 13. 20:13
 4/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hiszen ez kb. olyan, mintha megszakítással védekeztetek volna. És mint tudjuk, az nem túl megbízható módszer.

Viszont javít a helyzeten, hogy spermicides volt az óvszer.

És elvileg már túl van a peteérésén is (elvileg!).

Ha nem jönne meg a menzesze, akkor csináljatok tesztet. De véleményem szerint igen csak kicsi az esély a teherbeesésre.

2011. jan. 13. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem lesz terhes!
2011. jan. 13. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem lehet terhes,nyugi!
2011. jan. 14. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!