Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Olyan problémám lenne, hogy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Olyan problémám lenne, hogy Belara fogamzásgátlót szedek, amikor elkezdtem újra egy levelet, rá egy héttel lefeküdtünk párommal, és utána rá egy héttel barnás folyásom van. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
2011. jan. 14. 21:30
 1/2 anonim ***** válasza:

"sziasztok !

Van ötletem, mert én ugyan ebben a cipőben vogyok.

3 évig szedetett velem a volt dokim egy olyan f.gátlót, ami sem az életkoromnak, sem a súlyomnak nem felelt meg.

Pár napja kaptam egy másikat. Remélem ez már a jó lesz.

Ez alatt az idő alatt nekem is ilyen barnás folyásom volt időszakosan eleinte, de 1-2 nap és elmúlt.Aztán 2 hete nem akart elmúlni, elmentem egy másik dokekrhez, aki nem mellesleg emberségből dícséretes, és ő felvilágosított.

az történt ugyanis, hogy a szervezetem így próbált védekezni a gyógyszer ellen.

Gondoltam megosztom az én is történetem, hátha segítek ezzel valamelyest."


Forrás:

[link]

2011. jan. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
barnás folyás lehet akár gyulladástól is.. bár ha emellett nem fáj és nem viszket, akkor valószínű hogy a tabletta a bűnös
2011. jan. 15. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!