Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen és mekkora méretű...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen és mekkora méretű óvszert kellene vennem?

Figyelt kérdés
Nem régóta járok a barátommal, és még nem feküdtem le vele, ugyanis amikor utoljára találkoztunk nem volt senkinél óvszer, mivel nem terveztük h lesz valami:D Felvetette h akkor tegyük be anélkül egy kicsit, de ennyire hülye meg nem vagyok, nem akarok gyereketXD Hogy most ne ez legyen az akadály, gondoltam veszek én is, hátha elfelejti vagy ilyesmi, de fogalmam sincs milyet, mekkorát kellene. 19 cm neki állítólag, és elég vastag, az előző barátomnak 16 volt, és 54 mm-est használtunk, masculan volt azt hiszem. De a mostaninak vastagabb, nem akarok rosszat venni, de elég nehéz így eldönteni.szerintetek?
2011. jan. 17. 13:23
 1/4 anonim ***** válasza:
Szerintem jó lesz az az 54 milis neki is! Tágulnak ezek bőven, ne félj!
2011. jan. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Figyelj, ha valaki fel tudja húzni a kotont a fejére, akkor egy cerkára is jó lesz.

19 cm neki állítólag... XD Ja, állítólag minden fiúnak akkora.

2011. jan. 17. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

tényleg akkora,láttam, azért ha többet mondana feltűnne:D

kösz a segítséget mindenkinek:)

2011. jan. 17. 14:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Én a Lifesyles ultra tnin-t ajánlom, mert easy-fit formájú, ami azt jelenti, hogy a tetején tágasabb, és a vastagabb péniszre is könnyebb felhúzni!
2011. jan. 18. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!