Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Normális, ha a Pharmatex...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális, ha a Pharmatex hüvelykúp maró érzést vált ki? Akkor is véd a terhesség ellen? Később "hozzászokik" a szervezet és elmúlik az égés?

Figyelt kérdés
A férjemet és engem is mindig éget, ha reakcióba lép az ondóval. Állítólag ritka az ilyen mellékhatás, de már nem tudunk hogyan védekezni: a gumira allergiás vagyok, a latexmentes óvszer egy kisebb vagyon (nem is szeretjük), a spirált nem bírja a méhem, szoptatás alatt is alkalmazható gyógyszert a cisztáim miatt nem szedhetek. Ha ez a módszer is csődöt mond, akkor no szex... :( Esetleg van valami más kúp, tabletta vagy krém, ami más olyannak is bevált, akit a Pharmatex csípett?
2011. jan. 20. 13:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

HA éget az nem jó, akkor allergiás vagy valamelyik összetevőjére.

Ha nem akarsz már több gyereket akkor köttesd le magad, vagy köttesse le magát a férjed

2011. jan. 20. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Minket is csípett... én nem tudom ajánlani... nem fog elmúlni... amúgy van olcsóbb latexmentes óvszer is pl:

lifestyles skyn, és kb 800 ft 3 db

2011. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:

normális

véd

késöbb hozzászokik

az égés nem fog elmúlni

Igen, van olyan!

2011. jan. 20. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia! A Pharmatex krémet próbáltad már?Ezenkívül van még a Patantex Oval, de erről többen mondtak rosszet, lehet, hogy Neked pont ez jön be.

Egyébként naptár módszer megszakítással kombinálva, veszélyes napokon, latexmentes óvszer, esetleg krémmel kombinálva?

Rendes foggátlót sem szedhetsz?

Milyen gyakori a szexuális életetek?

30 éves nő :-)

2011. jan. 20. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 A kérdező kommentje:
Még szeretnénk gyereket, ezért nem akarom elköttetni magam, viszont még vissza akarok menni dolgozni pár évet. Meg állítólag fájdalmasabb azoknak a menstruációja, akiket elkötnek, szóval később sem. Talán a férjem, de csak ha már befejeztük a családalapítást.
2011. jan. 20. 14:10
 6/18 anonim ***** válasza:
58%
nekem csak rossz élmények kapcsolódnak a pharmatexhez, ezért néhány próbálkozás után nem használtam többé. Nekem is csípett, egész nap folyásom volt. Jelenleg fogamzásgátlót szedek, ami eddig bevált, nincs mellékhatása. de ott van még a hüvelykúp, meg Hallottam olyan védekezési módszerről is, ami során injekcióval juttatnak valamit a szervezetedbe, és néhány hónapig nem kell aggódni a gólya miatt. többet nem tudok róla, de ha érdekel, a google biztos elmond mindent.(ha viszont szoptatsz, nem biztos, h ajánlott) Remélem segítettem valamicskét.
2011. jan. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Tényleg! Nuvaring? Amúgy hány éves vagy?
2011. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Utolsónak: mivel szoptatok, ezért nem szedhetek kombinált fogamzásgátlót (eredetileg azzal védekeztünk, mielőtt babát szerettünk volna). Naptármódszert nem merjük, mert össze-vissza menstruálok a szoptatás és a PCOS miatt. A megszakításos nem biztonságos meg korai magömlést okozhat. Talán akkor utánanézek ennek az olcsóbb latexmentes óvszernek, hátha...
2011. jan. 20. 14:12
 9/18 anonim ***** válasza:

Nem fájdalmasabb a menstruáció hiszen igazából csak az változik meg hogy az érett pete nem tud elindulni a méh felé.

A méhnyálkahártya leválása( menstruáció) változatlan marad

2011. jan. 20. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nuvaringet nem lehet szoptatás alatt.
2011. jan. 20. 14:13
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!