Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lindynette 20 tablettáról...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lindynette 20 tablettáról simán át lehet térni Nuvaringre?

Figyelt kérdés
Mert ugye ma veszem be az utolsót akkor elvileg jövőhét péntektől kellene szednem megint, de nem fogom szedni hanem Nuvaringet fogok használni akkor ezt is akkor kell? Meg ha nem válik be akkor következő hónapban visszatérhetek a tablettára vagy ez nem így megy? A következő menzeszem ugyanakkor fog megjönni mint a tabinál? Köszi a válaszokat 17/L
2011. jan. 20. 15:20
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem a nőgyógyászoddal kellene beszélned
2011. jan. 20. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aki most felírta nekem a Nuvaringet, az nagyon bunkó volt. Én kérdeztem tőle hogy hogy van ez az egész, de ő azt mondta, hogy minden le van írva a tájékoztatóban. Ott ezekre a kérdésekre nem találtam választ. Másik nőgyógyászhoz fogok menni akit a barátnőm ajánlott, mert ő állítólag nagyon kedves, de hozzá csak 3 hét múlva megyek, de nekem a jövőhétig meg kell tudnom, legalább azt, hogy akkor most pénteken tegyem fel vagy mikor.
2011. jan. 20. 15:27
 3/7 anonim ***** válasza:

"Ott ezekre a kérdésekre nem találtam választ."


Én megtaláltam...

"Kombinált fogamzásgátló tablettát használt az elmúlt hónapban.

Kezdje használni a NuvaRinget legkésőbb a korábban szedett tabletta tabletta-mentes szünete utáni első napon! Ha a tabletta csomagja inaktív tablettákat is tartalmaz, kezdje a NuvaRinget legkésőbb az utolsó inaktív tabletta utáni napon! Ha nem biztos benne, hogy melyik ez a tabletta, kérdezze meg orvosát vagy gyógyszerészét!"


"Meg ha nem válik be akkor következő hónapban visszatérhetek a tablettára vagy ez nem így megy?"


Ha alapból megfelel a tabletta, minek váltasz gyűrűre?

Érdemes várni pár hónapot szerintem, nem rögtön következő hónapban visszaváltani.

2011. jan. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

köszi :D

amúgy ezt én is látom, de a tabletta szünet az 8 napos vagyis a 8. napon kéne az új, de ez a tablettamentes szünet utáni első nap ez most akkor a 8. vagy a 9. nap?

Azért váltok, mert a gasztoenterológusom felírt 2 gyógyszert refluxra meg stb. Így meg nem tudok tablettát szedni, mert gyengíti.

2011. jan. 20. 16:57
 5/7 anonim ***** válasza:
8. nap.
2011. jan. 20. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Szia! Bocsi lehet hülyeség, lisztérzékeny vagy? Én is lindit szedek, de nekem senki nem szólt, hogy ezt nem lehet vagy ilyesmi..
2011. jan. 20. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Refluxom van meg "majdnem" gyomorfekélyem. Semmi bajom nincs a tablettával, csak a gyógyszerek miatt szinte felesleges lenne szednem.

Köszi, akkor a 8. napon lesz :D

2011. jan. 20. 19:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!