Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Égető kérdés?! Szűz vagyok és...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Égető kérdés?! Szűz vagyok és tapasztalatlan. A barátommal először "kemény pettingeltem". Bugyi volt rajtam, és rajta is, mégis tartok attól, hogy esetleg előváladék kerülthetett belém. Lehetséges ez? . A neten a válaszok annyira ellentmondóak.

Figyelt kérdés

Hogy egyáltalán felmerül ez az egész kérdés, azért van, mert utána meg is ujjazott. Nevetségesnek hangzik így az egész, de mi van ha?...Nem, nem élvezett el. Viszont előjáték megvolt, tényleges behatolás nélkül. Azt olvastam/hallottam, hogy ez is elegendő lehet egy nem kívánt terhességhez.


Örülnék ha valaki aki tapasztalt a témában (és nem szóljuk le bunkó) kicsit felvilágosítana.


Nem vagyok felelőtlen 15 éves, de egyálatán meddig lehet elmenni óvszer nélkül? Igen, fő az elővigyázatosság.


2011. jan. 20. 22:51
 1/10 anonim ***** válasza:
81%

De gáz, hogy a barátodon is bugyi volt.

Hova fajul a világ...

2011. jan. 20. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 Hiei90 ***** válasza:

Ne aggódj, ettől nem hinném hogy terhes leszel, egyébként ajánlom figyelmedbe ezt, talán segít választ találni pár kérdésedre


[link]


[link]

2011. jan. 20. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

Hat ha mind ketotokon bugyi volt akkor mi a baj ... mert a bugyi ha nem vekony es nincsenek lyukak rajta akkor nem leszel terhes es ha meg szuz vagy akkor meg ugy sem

ahoz hogy teherbe esen egy no" a huvelyen keresztul egeszen a mehnyakig kell behatolni. Sok fajta lany van de a legtobjuk csak akkor esik teherbe ha a behatolo ferfi szaporito sejt a mehnyakig van beontve...vagy a huvelybe de kozel a mehnyakhoz maskep nincs esely ,igy ha a huvely szelere kerul a ferfi spermium akkor a terheseg nem jon letre mert a mehnyak zarva van, csak mely behatolaskor nyilik ki igy csak akkor lehet megtermekenyiteni a petesejtet.Ha megis megtortenne akkor 6 nap mulva reggel ebredeskor emelygesek kovetik es hanyinger, hanyas, szedules ... ezek a megtermekenyules tunetei ... de az ujazas az amikor a ferfi (vagy a no) uja behatol a huvelybe es eleri a mehnyakat de ez szuztelenitest okoz ... ha igy ujazott meg akkor mar nem vagy szuz ... es ha csak a csiklot dorzsolte hogy ingerulje ami az elelvezeshez vezet akkor az nem ujazas hanem csikizes ... egyepkent 1 eves hallgato vagyok Romaniaban a nogyogyaszati egyetemen ...

2011. jan. 20. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nem lehetsz terhes, ne aggódj.


Szerintem jobb, ha a csupasz péniszével azért már nem simogatja a puncid (bár ettől sem esel teherbe vszínűleg, de stresszelni fogsz miatta, az tuti).

Behatolás meg szigorúan tilos, ha nem védekeztek más módszerrel.

2011. jan. 20. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
23:06-os, óóó te jó ég:)) mit hadoválsz itt ösze-vissza? nőgyógyászati egyetem?:))
2011. jan. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes válaszokat. :) Csak most kezdem el élni a szexuális életem, ezért elég bizonytalan vagyok. A partnerem meg nagyon elővigyázatos, figyel rám, de az emberben mégis ott van a félsz. Amúgy meg szerintem az gáz, ha valaki nem tud várni a barátnőjére és szeretkezés helyett csak szex van. Na, az gáz.
2011. jan. 20. 23:21
 7/10 anonim ***** válasza:
55%-os nevetséges:D:D
2011. jan. 20. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Na de az előbb off-oltam, és, hogy válaszoljak is: jól tudod, hogy lehet spermium az előváladékban is, tehát elvileg teherbe eshetsz tőle, de ez a te esetedben nagyon valószínűtlen, mert szinte biztos, hogy nem került előváladék a hüvelyedbe. A másik dolog, óvszer nélkül ne engedd, hogy "betegye", még kicsit se, mert akkor exponenciálisan megnő az előváladék hüvelybe jutásának az esélye:P és ettől a ponttól lehet parázni, hogy vajon teherbe esel-e...


20/l

2011. jan. 20. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

"Hat ha mind ketotokon bugyi volt akkor mi a baj ... mert a bugyi ha nem vekony es nincsenek lyukak rajta akkor nem leszel terhes es ha meg szuz vagy akkor meg ugy sem

ahoz hogy teherbe esen egy no" a huvelyen keresztul egeszen a mehnyakig kell behatolni. Sok fajta lany van de a legtobjuk csak akkor esik teherbe ha a behatolo ferfi szaporito sejt a mehnyakig van beontve..."


Igy van!

A szambol vette ki a szot.


"de az ujazas az amikor a ferfi (vagy a no) uja behatol a huvelybe es eleri a mehnyakat de ez szuztelenitest okoz ... ha igy ujazott meg akkor mar nem vagy szuz ... "


Ez nem igy van, a szuzesseg elvesztese az, amikor a fütyi a punciba megy.


35N

2011. nov. 24. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Ha megujjaztott akkor már nem vagy szűz mert gondolom átszakította a szűzhártyád...
2016. júl. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!