Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Vasárnap esemény utáni tablett...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vasárnap esemény utáni tablettát vettem be, de ma az orvos antibiotikumot írt fel. (Duomox 750) Szedhetek antibiotikumot?

Figyelt kérdés
2011. jan. 21. 11:04
 1/4 anonim ***** válasza:

igen, a fogamzásgátló hatását befolyásolhatja az antibiotikum, nem az 5 napja beszedett esemény utánit

a következő ciklusban azért alkalmazzatok kiegészítő védekezést az antibiotikum miatt

2011. jan. 21. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 nielindi ***** válasza:

"a következő ciklusban azért alkalmazzatok kiegészítő védekezést az antibiotikum miatt" ez hülyeség.

akkor kellene a kiegészítő, ha szednél fogamzásgátlót. de mivel vettél be 72 orásat,gondolom nem szedsz. igy mindig védekezzetek!

az antibiotikum meg a fogamzásgátló hatását befolyásolná.

2011. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

első vagyok

igen, én is arra gondoltam, hogy a fogamzásgátló miatt, csak ez valahogy kimaradt a mondatból. Feltételeztem valamiért, hogy szed, de valóban nem volt benne a mondatban.

2011. jan. 21. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Betegség miatt kell szednem antibiotikumot.
2011. jan. 21. 18:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!