Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Milyen fogamzasgatlas mod...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Milyen fogamzasgatlas mod letezik meg a gumi es a tablettan kivul?

Figyelt kérdés
Azert kerdezm mert gumival nem szeretjuk mert a baratom meg gumival soha nem tudott elsulni, es amugy legtobbszor kiszakadt, en tablettat nem akarok szedni mert nem akarom h bezavarjon a menstruaciomba mert nekem mindig pontosan jon meg, meg felek is a tablettatol, ezert nem szoktunk semmivel se vedekezni de en igy felek nagyon, es plane most hogy megtudtam hogy az elovaladekban is van eletkepes sperma. ket eve lessz hogy jarunk es komoly a kapcsolatunk. 18 leszek a baratom meg 20. lecci irjatok
2009. febr. 4. 14:43
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nuvaring hüvelygyűrű. Nekem pl minden más krém hab kúp etc. nagyon nagyon macerás kényelmetlen. Hát hogy előváladékban isvan sperma... ezt azért illett volna hamarabb is ismerni. NEhari, nem bírtam kihagyni:))
2009. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hüvelykúp és ugyanígy megszakításos védekezés.
2009. febr. 4. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Pesszárium + zselé.

Havonta kérdezik - ne írta ki neked, mikor feltetted a kérdést?

2009. febr. 4. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
100%

Létezik injekcio is, ami azt hiszem 3 hónapig véd.

Hasonlo témával kapcsolatosan én egyszer találtam egy tesztet, amivel kiderítheted, h. mi a legjobb megoldás neked. Esetleg írd be a google.-be, hogy "védekezési módok", hátha kilök vmi hasonlót.

2009. febr. 4. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
91%

Az esemény utáni tabi NEM FOGAMZÁSGÁTLÓ MÓDSZER, nem alkalmazható rendszeresen.


A fogamzásgátló módszerek Pearl Indexe:

(Minél kisebb az érték, annál nagyobb a hatékonyság)

A 100 nőnél egy évig alkalmazott módszer (A módszer használatának egy éve alatt terhessé vált nők száma)


- Nincs fogamzásgátlás: 85

- Ritmus (naptár): 14-40

- Megszakítás: 35

- Rithm (billings): 15.5-32

- Spermicidek: 5-20

- Méhszájsapka: 7-11

- Óvszer: 3-4

- Női óvszer: 1-5: Pesszárium spermiciddel: 2-3

- Rhythm (hőmérőzés) 0.5-3

- Injekció: 0.03-2

- Hormonális IUD: 0.05-0.1

- Tabletta: 0.1-0.5

- Sterilizáció: 0.1-0.3


Akinek van esze, érett a szexre, az védekezik. Aki szeret sokat imádkozni és rettegni, és bízik a szerencséjében, az a fogamzásgátlás megbízhatatlanabb formáit választja, mint pl. Te is.


Neked kell döntened, melyik csoportba szeretnél tartozni a jövőben. Aki megtesz mindent, hogy felelősségteljesen szexeljen és ezért védekezik rendesen, vagy ész nélkül, felelőtlenül szexel és kétségbe esik, ha a hülyesége miatt becsúszott egy baba.


És egy jó tanács: nem ártana olvasgatnod, hogy mik jelentenek veszélyt a szexben teherbe esés szempontjából.


Köszönöm a lepontozásokat! :)

2009. febr. 4. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
hüveykúp+megszakítás
2009. febr. 4. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!