Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Hüvelykúp alkalmazása menyire...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hüvelykúp alkalmazása menyire biztonságos?

Figyelt kérdés
20 éves lány vagyok eddig gumival védekeztünk de ez így nem jó szeretnék valami mást viszont nem gyógyszer ebben menyire bízhatok meg? a pasim belém is élvezhet..olyan szinten véd?
2009. febr. 4. 21:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Szerintem a hüvelykúp kevésbé biztonságos(szerintem kissé fáj is).De biztosan van valami értelme.Mért nem szedsz fog.gátlót inkább?Persze,te tudod.
2009. febr. 4. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
NuvaRing hüvelygyűrű. Nézz utánna neten
2009. febr. 4. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi fáj a hüvelykúpban???Én megszakítással alkalmazom,és így biztonságos!
2009. febr. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm az eddigi válaszokat... a gyógyszerrel aza gond h párommal csak kéthetente hétvégére találkozok szóval felesleges gyógyszert szednem emiatt ...:S:S és azt szeretnénk ha teljes lenne az élvezet ekkor egyik oldalon azt írják h biztonságos ha jól kezeled hát nem tudom...érdemes kockáztatni hogy belémélvez ?? babát egyenlőre egyáltalán nem szeretnénk ... az oldal: [link] lécci segítsetek
2009. febr. 4. 22:41
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ne élvezzen beléd,bár elvileg úgy is biztonságos, de én nem merem megkockáztatni,mert sajnos még nem tudok eltartani egy babót!:(
2009. febr. 4. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Hüvelytabletta helyes (!!) használata + megszakításos módszer szerintem is jó. Az előváladékot szinte biztos, hogy "kinyírja" :)
2009. febr. 5. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!