Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Nemrég kezdtem el szedni a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemrég kezdtem el szedni a Lindynette fogamzásgátlót! Tegnap nem biztos,hogy eléggé vigyáztnk és félek, nehogy "gáz" lesz! Már csak 3 gyógyszer maradt az első levélből... Ugye nem lesz semmi "baj"?

Figyelt kérdés
Valaki azt írta itt,h az első nap után véd,legtöbben,h 2 hét,de volt olyan is aki azt írta,h első levél után...ezért félek!!!A tájékoztaton nincs semmi...előre is köszönöm a segítséget/ket.
2009. febr. 12. 15:32
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
*legyen
2009. febr. 12. 15:34
 2/14 anonim ***** válasza:
32%
első levél után véd.
2009. febr. 12. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Lindynette20-at szedsz, ugye?

Mensi első napján kezdtem, 2 hét után csináltuk gumi nélkül, és belém is élvezett. Semmi gond nem lett! Nyugi, nem lesz gáz:)

2009. febr. 12. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
0%
Nem lesz baj nyugi. Első napon még nem véd, attól függ, mikor vetted be. 1/2-1-2 óra kell akármilyen gyógyszer feloldásához és hatásának kezdéséhez. Szóval azért ha beveszed első nap, rá 10 percre beléd élvez, akkor még nem hat. De utána már igen :)
2009. febr. 12. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:
Igen Lindynette 20-at szedek!Menzi első napján kezdtem el ami pontosan január 24.-e,azóta szedem!Most már csak 2 db. van a gyógyszerből!Hálisten:-)
2009. febr. 12. 16:26
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy ez a fogamzásgátló jó,hatásos?:)Még csak 17 leszek,nem nagyon szeretnék semmi bajt,azért is kezdtem el szedni,amúgy nem szedtem voltna,8 hónapja vagyok együt a barátommal!Örökre egyött tervezzük,remélem így is lesz!Ha a sulit elvégeztem,éretségi,főiskola(ami nem biztos) majd csak utána szeretnék kisbabát!Az a baj,h én nagyon imádom a babákat!!:)
2009. febr. 12. 16:31
 7/14 anonim ***** válasza:
15:51-es vagyok:) 4 hónapja szedem, semmi gond nincs vele. Az első 2 hétben fájt kicsit a fejem tőle, más baj nem volt. (16 éves múltam)
2009. febr. 12. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
62%
Sosem szedtem fogamzásgátlót, de szerintem nem a neve dönti el, mennyire hatásos. Hanem különböző mellékhatásai vannak, különböző szervezeteknek más és más nevű gyógyszert írnak fel, szervezettől függően, kinek mi a legkedvezőbb :) Ezért kell előtte orvosi vizsgálat. Szóval, ha az orvos neked ezt írta fel, akkor annak az volt az oka, hogy szerinte a Te szervezetednek ez a legmegfelelőbb :) Természetesen nagyon hatásos a terhesség kivédésére, elvégre hormontartalmú. Babát ne akarj még ilyen fiatalon szerintem, akármilyen édesek :)
2009. febr. 12. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
Nem lesz semmi bajod, az első szemtől véd!
2009. febr. 12. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!:)
2009. febr. 12. 17:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!