Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Szoba johet a terhesseg,...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szoba johet a terhesseg, gyors valaszt legyszi?

Figyelt kérdés

baratom belemelvezet egy hetel a mensim utan.utana csinaltam tesztet,de a teszt szerint nem vagyok terhes...

ma megjott....2 hettel korabban mint kellet volna...ez mitol?


2011. febr. 17. 09:25
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
A teszt nem mutatja ki rögtön a terhességet. És igen, lehetsz terhes, ha nem védekeztetek.
2011. febr. 17. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Elmehetnél nődokihoz, az meg tudja mondani, mi van.

Lehetsz terhes. Bár az inkább valószínű, hogy terhes lettél, most meg elvetéltél. Szóval irány az orvos, mert nem normális, hogy 2 héttel előbb megjön.

2011. febr. 17. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

Nekem is volt ilyen, beleélvezés nélkül :)


Elvileg tüszőrepedésed volt :) Azt jelenti magyarul, hogy a másik petefészkedből is jött egy petesejt, ami most levált..


azért irány a doki... ő biztosabbat mond :)

2011. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Az nem menstruáció, ilyen hamar nem vastagodik meg a méhnyálkahártya akkorára, hogy leváljon. Szerintem nem vagy terhes, de ez csak az én személyes véleményem. Mikor élvezett beléd amúgy? Hány napja, hete?
2011. febr. 17. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

*Bár az inkább valószínű, hogy terhes lettél, most meg elvetéltél.


Ez egy k. nagy baromság. 10-12 nap, mire a megtermékenyült petesejt egyáltalán beágyazódik. Addig nincs vetélés sem. És a tesz is ezért nem mutatja ki, csak kb. 2 hét múlva.


Ha pl. a szex a 7. napon történt, és ez a 17-19. napon ágyazódna be, de 2 héttel korábban megjön (28-14) a 14. napon, ott nem volt semmilyen vetélés.


Mindezzel együtt tényleg nem normális a dolog, kéne egy orvos.

A tesztet meg máskor 2 hét múlva csináld, mert magadat csapod be, ha korábban csinálod.

2011. febr. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz gyereket, mi a büdös szarért nem védekeztek? Legalább húzta volna ki előtte (nem mintha az életbiztosítás lenne, de a semminél még az is jobb.).

Természetesen lehetsz terhes, hiszen így készülnek a gyerekek.

Mondjuk 5 napos mensivel számolva kb pont peteéréskor lehettetek együtt, szóval sanszos. Ennél jobban időzíteni se lehetett volna.

A teszt meg csak aktus után 14 nappal mutat eredményt.

Miért nem vettél be legalább 72 órás tabit?

Hány éves vagy te basszus, 14??

Menj el orvoshoz...

2011. febr. 17. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

Hány nappal azután teszteltél, hogy együtt voltatok?

Utána mikor jött meg?

2011. febr. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

1 het utan vettem a tesztet...de ugy irta rajta hogy ennyi ido utan mar kimutathato a terhesseg...

21 eves vagyok...baratom 28

es igen 5 napos a mensim...

dokihoz meg enm szeretnek menni....felek:(

2011. febr. 18. 12:12
 9/13 anonim ***** válasza:
1 hét után a teszt még nem mutat semmit. 10-12 nap a beágyazódás és csak utána kezded el termelni azt a hormont, amit a teszt kimutat. Ha az van a tesztre írva, hogy "3 napos terhességet kimutat" az azt jelenti, hogy az aktus után 10-12 nap + 3 nap, vagyis kb két héttel utána már mutathat valamit.
2011. febr. 18. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

akkor vegyek meg 1 tesztet miutan letelt a 2het?

de most ha megjott az nem azt jelenti hogy nem vagyok terhes?

2011. febr. 18. 14:24
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!