Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Ha másfél órával később...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha másfél órával később vettem be a fogamzásgátló tablettát, csökken a hatás vagy ez nem nagy baj?

Figyelt kérdés
2011. febr. 18. 22:34
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem baj.
2011. febr. 18. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha elolvastad volna azt a nyomorult betegtájékoztatót akkor tudnád, hogy az elfelejtett bogyót 12 órán belül beveheted problémamentesen...
2011. febr. 19. 03:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Tulajdonképpen nem értem a dolgot, aki fogamzásgátlót szed arra fogja, hogy kényelmesebb, biztonságosabb, és nem aggódik. De itt folyton agyon aggódják magukat az emberek, hogy ha fél órával később veszem be, meg jaj használunk mellette óvszert is lehet terhes lettem stb.Mi jó a szeretkezésben ha közben folyton azon aggódnak, hogy terhesek lesznek? Akkor mi értelme? Óvszerrel védekezünk a vőlegényemmel, illetve most nem mert babát várok,(nem, nem az óvszer mellett, óvszer nélkül jött össze,direkt, szóval megbízható a dolog, legalábbis nekünk bevált)de sose izgultam agyon magam, mindig rendesen használtuk, ja és nem ellenőrizgettük kiszakadt-e mert csak úgy azért nem szakad ki. Szóval minek szedi az ember a hormonbogyót, ha így is halálra izgulja magát, meg nem képes elolvasni a betegtájékoztató illetve felhívni az orvost, ha mondjuk hányt vagy más gyógyszert kellett mellette szedni,?
2011. febr. 19. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!