Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Elég összetett, hétfőn tudok...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Gabriell88 kérdése:

Elég összetett, hétfőn tudok csak orvoshoz menni, addig is vélemény esetleg?

Figyelt kérdés
Február 17-én jött meg utoljára, február végén együtt voltunk a párommal(az volt az első alkalom ezért is nem szedtem gyógyszert),viszont az óvszer kiszakadt.Másnap elmentem nőgyógyászhoz, aki felírt egy esemény utáni tablettát.Be is vettem.Ma elég erős menstruációs fájdalmaim voltak reggel, rá egy órára pecsételő vérzést tapasztaltam, ami mostanra el is múlt.A melleim fájnak, de eleinte nem is gondoltam tünetnek, mivel hónapok óta fáj és nőtt is egy kosár méretet.Hogy őszinte legyek megrémültem picit.Valaki akinek volt hasonló esetleg?
2011. márc. 5. 22:54
 1/3 anonim ***** válasza:
Az esemeny utani osszezavarhatta a hormonhaztartasod, vegyel egy tesztet, ha negativ, varj meg az orvossal, meg fog jonni hamarosan, de keszulj fel, hogy fajni fog
2011. márc. 5. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A sürgősség tabletta elég megbízható, nemhiszem, hogy mellette terhes maradtál volna...ha egyáltalán megtörtént a megtermékenyítés. Sok embernek van hasonló tünete a tabitól, mert eléggé össze tudja kavarni a dolgokat.
2011. márc. 6. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!

Biztos,hogy az eseményutáni tabletta a ludas,ne aggódj.

Én egyszer vettem be életemben (soha többet,ha nem muszáj).Azt hittem juj de jó semmi mellékhatás,na a francokat nem: 2 óra múlva fél ájult voltam...szenvedtem vele vagy 2 és fél óra hosszát,aztán mintha semmi bajom se lett volna.A menszesznél most így hirtelen nem emlékszem,hogy rendesen jött e meg,de szerintem késett,mert alapból késős volt.

Nyugi :)

2011. márc. 6. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!